Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt szeretném meg tudni hogy...

Ferbzs kérdése:

Azt szeretném meg tudni hogy van egy macskám és ha a barátnőm beengedi a lakásba és ha alszom a macska elkezdi nyalogatni a hajam és hogy ez miért van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zselézed? Ha igen, lehet hogy az ízlik neki, mert ugye jó illata van, vagy nemtudom.
2013. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Koszos és meg akar mosdatni...
2013. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Neuhauser László ***** válasza:

Vannak macskák, amelyikek nagyon nyalósak,mások kevésbé.

Nekünk volt egy macsek, elég volt, ha az orra alá tetted az ujjad, vagy a lábad, de akár a fejedet, 1-2 másodpercen belül nyalni kezdte.


Más macskák meg kifejezetten "fintorognak" ettől....

2013. jan. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
barátkozik
2013. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lienah ***** válasza:
Nálunk a frissen mosott haj illatát imádja, nyalja a hajat, dörgölődzik bele meg ilyenek.... Jah meg a párom Axe tusfürdőjét imádja.... Szerintem úgy működik hogy ami bejön nekik illat abba beledörgölődznek, megnyalogatják. Amúgy a mi macsekunk cica létére olyan mint egy kutya, imád nyalogatni (jah és megtanítottuk arra hogy adjon puszit).
2013. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi minden este úgy alszunk el hogy a hónaljamat nyalna a pici!néha inkább szopizásnak tűnik,egyszer kétszer kapok egy pár harapást is!

És a reggelt úgy inditjuk hogy az orrát bele nyomja az én orromba és elkezdi nyalni a számat!

az elején nagyon zavart,de mára már megszoktam:)

2013. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!