Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mert pisil ki az alombol a...

Mert pisil ki az alombol a macskank?

Figyelt kérdés

Az egyik macskankat nagyon kis koraban talaltuk, kb 3 eve. A macskansk rettento erdekes termeszete van. Peldaul fel a fagyis autotol, mindig ugy oson mintha el akarna velunk hitetni hogy o nincs is ott(lapos kuszasba), ha nyulunk fele vagy kozelitunk, meghatral vagy 1 metert arreb szalad. De ha simogatasra vagyik o a legkedvesebb bujosabb dorombolosabb cicus a vilagon.



A LENYEG: Kb 10 honapja koltoztunk, itt az alom a furdobe a falhoz tolva a wc es a furdoszobaszekreny kozott van a foldon, amiota itt lakunk atlagosan 2-3 naponta kipisil, de csak kipisil. Es ezt az elozo helyen soha nem fordult elo, mitol lehet ez?


2012. aug. 27. 04:57
 1/5 anonim ***** válasza:
jó kérdés engem is érdekelne
2012. aug. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy hogy kipisil?

Hogy odamegy az alomra és mégis mellé pisil? Vagy alapból mellé?

Mert nekünk volt olyan hogy az alomra ment kaksizni és láttam hogy elég furán van benne, a fele beleesett a fele mellé...

Azt kéne tudni hogy direkt mellé csinálja vagy csak nem veszi észre, mint az enyém.

2012. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van amikor bele se megy, de olyan is hogy bele megy de a hatsoja pont kilog.
2012. aug. 29. 01:10
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekünk 2 macskánk van és költözés óta (kb 6 hónap) szintén ezt csinálja. Beleáll az alomba, nem gugol le, hanem sugárban telenyomja a csempét. Szerintem azért, mert kandúr. Igaz, hogy ivartalanítva van, de lehet az ösztön megmaradt. Esetleg költözés óta jobban védené a területét.
2012. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De a mi macskank lany.
2012. aug. 30. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!