Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vigyem le a cicám az...

Hogy vigyem le a cicám az állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Nincs kocsink, és cicaszállító bokszunk se. Tegnap este kiesett a 4. emeletről és most eléggé rosszul van, de járnni tud. E l akarjuk vinni a kosarában, de amint kilépünk az ajtón kiugrik a kosárból és beszalad a lakásba. (emeletes ház) Hány, nem eszik, inni viszont iszik. Az állatorvos nincs olyan messze.. Tuzdom felelőtlen vagyok, mért ne vigyázok rá jobban, de kérlek válaszoljatok. Anyum a kosarára akar rákötni egy rongyot, hogy az járt legyen. (fonott kosár)
2012. júl. 3. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyobb kartondobozotok nincs?Mi abban vittük a cicát, mikor kiesett a 4.-ről, a mienknek a lába tört el, de már teljesen jól van.

Ha nincs kartondoboz, talán megteszi az is, ha jó feszesen lekötitek a kosár tetejét valami kendővel.Esetleg kölcsönkérni nem tudtok cicaszállító dobozt?

Jobbulást a cicusnak!

2012. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Letakarod a kosarat, ahogy anyud szeretné, ha jól értem amit anyud csinálna.
2012. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Karton doboz a legjobb szerintem. Ha nincs járjátok körbe a boltokat biztos fognak adni mert ők csak kidobják úgy is. Én amikor elhoztam a barátnőm cicusát a régi gazdájától kartondobozba tettem és mivel itthon nem volt felesleges ezért kértem a környéken boltokban, kapásból az első helyen adtak ingyen csak annyi hogy ki kellett hajtanom meg az alját beragasztani.
2012. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Vidd el kézben! Vagy a maicádba ragd és úgy vigyed el!!
2012. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Most értünk haza, sikerült megoldani a szállítást. Mikor odaértünk, láttuk, hogy hétfőig szabadságon van az orvos.. :'( Van egy másik orvos is, ugyanaz a tulaj, aki most szabin van, de ő csak a vizsgálatért kér 3000-ret.. Az, aki szabin van, meg 3000-ért meggyógyította a cicánkat még anno.. Nagyon drága az az orvos és sajnos nincs pénzünk rá.

Amikor vittük nagyon lihegett és próbált kibújni a kosárból.. Szerintetek a hétfőt megérné?? avgy mit csináljunk?? n(eddig egy cicánk volt, több évvel ezelőtt mikor kicsi voltam (most 14 vagyok). Őt a vadsága miatt kellett elvinni másik helyre. (nem kölyökkora óta volt velünk) Szóval nincs sok tapasztalatunk cicák terén. A cicánk most 1 éves.

2012. júl. 3. 10:40
 6/14 Vicuska87 ***** válasza:

Én biztos elvinném a másik orovoshoz. Honnan tudod, hogy egy vizsgálat 3000 HUF?

Ő is biztos hogy megpróbál mindent kicsi pénzből megcsinálni. A hányás nem jó dolog, mert ki is száradhat. A hányás vagy egy kisebb agyrázkódás érte, vagy valami belső szerve sérült.

2012. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy a honlapjára is az van írva, és voltunk is régen nála.. Anyum enm akarja odavinni, ő nem érti meg ha valakinek nincs rá pénze. Ráadásul amikor nála voltunk meg se gyógyította a cicát.
2012. júl. 3. 11:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért liheg, mert sokkos(ez természetesnek is mondható ekkora esés után)és bizonyára fájdalmai vannak, tehát valahol nagyon megüthette magát.Talán inkább a hasát, mert ha a fejét ütötte volna meg, nem bírna futni, mivel gondolom, szédülne.

Nézz körül gyorsan a neten, keress a környéken állatmenhelyt, állatvédő egyesületet.Végső soron ők is vállalják az állat vizsgálatát, ha olyan gazdi keresi fel őket, akinek nincs pénze.Igen, 3000-3500Ft az alap vizsgálat, és plusz költség jön rá, ha röntgenezni kell, gyógyszert kiváltani, vagy ki tudja, mi...

Hol laksz, melyik városban?

Ha nincs más megoldás, vidd el másik állatorvoshoz.Előfordul, hogy valaki nem tud azonnal fizetni, mi is így jártunk..nem fogja az orvos leharapni a fejed, majd kifizetitek, ha kaptok pénzt, megérti..

2012. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Vicuska87 ***** válasza:
Nincs valaki más esetleg?
2012. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincs, erről a 2-ről tudunk a városban.
2012. júl. 3. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!