Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kék marad a szeme?

Kék marad a szeme?

Figyelt kérdés

Milyen idős korban változik a macska szeme?

Van egy 2 hónapos (9 hetes, 4 napos) cicám, és kék a szeme. Nem emlékszem már, hogy a másik ciccnek mikor lett sárga a szeme, meg nem találom a neten sem, hogy mikor örüljek, hogy kék szemű cicám lesz :) Amúgy trikolor cicáról van szó, ha ez számít.


2012. jún. 30. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Elvileg olyan 3-4 hónapos koruk körül változik meg a cicák színe. Minden kiscica kék szemmel születik. :)
2012. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*szeme színe
2012. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elozo valaszolo, kijavitanalak: a kiscicak szeme szine 5 hetes korukig kek,utana valtozik.(ha valtozik).


Evek ota ezzel foglalkozom, kiscicakat hozok haza olyan csaladoktol,akik kidobnak oket.Idovel szereto gazdit keresek nekuk.

A legutobbi cicam szeme is kek volt, majd 5- 6 hetes korara teljesen megzoldult.

2012. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért lehet tudni előre mert ha az anya szeme nem kék akkor nem valószínű hogy kék lesz. Nekünk már párszor születtek kiscicáink. Mindig négy született és mind az összesnek olyan lett a szeme mint az anyjuknak
2012. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a javítást, nem tudtam, hogy pontosan mikor változik a szemük színe. Csak azért tippeltem a 2-3 hónapot, mert az én cicám 10 hetes, és még mindig kékes a szeme.
2012. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden cicus sötétkék szemmel születik. Szerintem 3 hónapos korukra teljesen megváltozik a szemük. Akkor kezdj örülni. :)
2012. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor még egy hónap, és utána örülök :D

Köszönöm szépen a válaszokat :)

2012. jún. 30. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!