Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megszokja valaha is a ventilát...

Megszokja valaha is a ventilátort a cicám?

Figyelt kérdés
Tegnap bekapcsoltuk a ventilátort,mert 32 fok van a lakásban,képtelenség nélküle kibírni.Na de a macskám nagyon nincs vele kibékülve.Tegnaptól csak ma evett,meg wc-ett,mikor kizártuk a folyosóra,tegnap este a párom szedte ki a szekrény alól..ott volt déltől.Lefektetjük magunk mellé,hogy szokja meg,de menekül...Bezzeg mikor raktam össze,akkor játszott volna vele...Úgy sajnálom,olyan lehangolt.

2012. jún. 20. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok választása nincs, előbb-utóbb hozzászokik.
2012. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem,szegény még az ágyon sem marad meg..
2012. jún. 20. 12:35
 3/7 anonymous999 ***** válasza:

E szerint a cikk szerint egészségtelen a ventilátor a cicáknak, mert könnyen megfázhatnak:


[link]

2012. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a zaja miatt illetődött meg. Meg kell hogy szokja. Hagyjátok, majd elóbújik, ha megéhezik
2012. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Remélem nem fázik meg.
2012. jún. 20. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém a porszívót nem bírja. Ha veszem elő, már az asztalra, a laptop mögé fekszik. Mindig oda menekül. Szerintem, ha egy zaj folyamatos, akkor megszokja, hogy nem bántja és megbátorodik.
2012. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A porszivótól is fél.
2012. jún. 21. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!