Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macskának elég ennyi cucc?

Egy macskának elég ennyi cucc?

Figyelt kérdés

[link]



ebből 1 et....



[link]



ebből 1 et....



[link]



ebből egy et



[link]



ebből 1 et



[link]



ebből akkor új ha elfogy



[link]



ebből 1 et


2012. jún. 7. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
(Szerintem) a nyakörv és a fekhely felesleges. Főleg a fekhely: majd eldönti őkelme, hol akar aludni, de hogy nem a drága, boltban vett fekhelyen, szinte biztos. Etetőtálból inkább olyat vegyél, ami külön itatós és külön etetős. Az etetőst minden evés után ki kell mosni. Kaparófánál nézd meg, hogy legalább 1 m magas legyen, mert kinyújtózva szeretnek körmölni. És olyan, ami nem fog felborulni, ha rákapaszkodik a cicó.
2012. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából egy kispárnára vagy egy plédre gondoltam..... Mármint fekhelyre....
2012. jún. 7. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kinti macska szerintem a nyakörvet ne nagyon, mert bárhol fönnakadhat
2012. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem itatótálból meg kajcsis tálból is kettő van, a lakás különböző pontjain, mindegyik különálló, higiéniai szempontból mindenképpen jobb. Neked is neki is. Fekhely, tök felesleges, úgyis oda teszi le magát, ahova akarja. Kaparófából nekem szőnyeges és mászós van, reggel jobban a szőnyeget nyúzta addig ugyanis, napközben meg az állót.

Jah és jó szórakozást a kis fenséghez.

2012. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég,de a nyakörvet feleslegesnek tartom.Gondolom benti cica,mert az egyik képen alom szerepel.
2012. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!