Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha elvittem a cicámat kombinál...

Ha elvittem a cicámat kombinált oltásra, és 3 hét múlva kellett volna visszavinnem ismétlő oltás miatt, de nem vittem, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi lenne, hogy voltam a kiscicámmal az állatorvosnál, megkapta a kombinált oltását és a doki azt mondta, vigyem vissza az ismétlő oltásra 3 hét múlva.

Viszont sajna kiment a fejemből az időpont, és közben kölcsön adtam a cicahordozót egy kedves ismerősömnek, aki vitte a cicáját ivartalanításra. A hordozót még azóta se kaptam vissza, és már +3 hetet csúsztunk az eredeti időponthoz képest, amikorra vissza kellett volna vinnem a cicámat... jövő héten kapom elvileg vissza a hordozót, akkor tudom elvinni majd az ismétlő oltásra.


A kérdés az, hogy ilyenkor mi van? Azért még hat az oltás így is, ha ennyivel később kap ismétlést? Vagy a doki kezdi elölről az egészet? Nem lesz ettől baja?



2012. máj. 11. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Az orvos tudni fogja, csak mondd el neki. Egyébként baja nem hiszem, hogy lenne tőle.
2012. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!