Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet macska mellett...

Vicuska87 kérdése:

Mivel lehet macska mellett hangyát írtani?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Írtást nem tudom, de oda, ahol bejönnek, vagy ahol sokat mászkálnak tegyél uborkát, vagy a héját. Nem szeretik.
2012. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de jobb, ha a héját teszed ki inkább
2012. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak természetes,állatokra ártalmatlan irtók!!!!!
2012. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sütőpor kinyírja őket.
2012. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

21:50


Például? milyen fajta?

név?

2012. febr. 24. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:

21:50 vagyok!


Figyelj,nekem is volt cicám,és én is használtam irtókat...a mérget nem kell kiszórni,mert ezek házikóban vannak!Ezek úgy működnek,hogy leteszed a földre,és a hangyák belemennek és magukkal viszik a kis méregmorzsákat ahol fészkelnek,egy morzsát sem hagynak a földön...na aztán a lakoma után végük van!


[link]


De ha megkérdezed az eladót,hogy melyik nem ártalmas az állatokra,akkor biztos segítene....de ezeket már úgy gyártják,hogy házi állatokra ne legyen veszélyes!

2012. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én BioKill-el irtottam hangyát, nem ártalmas rá, a macskát is be lehet vele fújni a bolhák ellen. Azért ne hagyd, hogy felnyalja, várd meg, amíg megszárad, csak utána engedd oda.

Nálam egy fújás elég volt.

Amit az előző írt, a házacskában lévő írtószert is használtam cica mellett, de nekem attól maradtak a hangyák sajna...

2012. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bio-kill valóban jó.
2012. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sütőpor,kávézatc
2012. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!