Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicáim szeme tiszta...

A kiscicáim szeme tiszta csipás! MIt csináljak?

Figyelt kérdés
Kenem kamillával de nem múlik el!!
2009. máj. 11. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Naponta többször mosd le a szemét és van valamilyen krém is, de kérdezd meg azállatorvost, ő majd mond valamit.
2009. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Mosd minden nap többször kamillával.Én fel szoktam magamnak íratni szemcseppet és azzal csepegtetem
2009. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Be van oltva macskanátha ellen?

Vidd állatorvoshoz, ha a kiscica szeme csipás az a legtöbbször macskanátha, ami halálos is lehet.

2009. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Langyos kamillateába mártott vattával mosd le a szemét naponta párszor, az én cicámnak is volt már ilyen baja, és működött. Ha nem javul, akkor kérdezz egy állatorvost, vagy vidd el hozzá a cicát.
2009. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Orvos!
2009. máj. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

DEHOGY KELL IDE ORVOS!HÜLYÉK VAGYTOK?!Ez egyszerű:

-hívj oda pár embert lefogni a macskát,

-készíts oda 2-3 fülpiszkálót,

-vizezd be,

-és lassan,óvatosan szedd ki.

Ugyanígy lehet tisztítani a fülét és az orrát.

NEM AJÁNLOM A HÜLYE KIS KÉNYES PICSÁKNAK.

2009. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Jól vagy, már megbocsáss?

Azért kell orvos, mert ha komolyabb baja van, vagy nem javul a helyzete azt nem lehet otthon ellátni.

2009. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
A langyos kamillateás lemosás tényleg jóó ötlet, de arra ügyelj, hogy ugyanazon cica két szemét se mosd ugyanazzal a rongydarabbal. Meg minél sűrűbben tisztogasd le, különben összeragad a szemük, elkezd gennyesedni, és megvakulnak.:( Úgyhogy ha 1-2 nap alatt nem javul, akkor vidd el állatorvoshoz, és ő kiír egy krémet a szemükre. Ha jól emlékszem, nem túl drága, tavaly 8-900 Ft körül lehetett.
2009. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kössz a válszokat.a kicsikém még csak 5 hetesek.szóval még ne lehet beoltani mecskanátha ellen.hja és mostanra javult de ne szünt meg.
2009. máj. 14. 16:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi segített annak idején a cicáknak? Az én cicám is csipás.
2013. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!