Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oroszkék és a házi macska...

Oroszkék és a házi macska (szürke) között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Mindenki akinek szürke házicicája van azt hiszi hogy oroszkék..
2011. aug. 30. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

[link]


[link]


van különbség...akinek házi van az csak szeret dicsekedni vele h orosz kék...:)

2011. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt én is bírom, hogy minden állatba belemagyarázzák a fajtatisztát. Ha ez ennyire fontos nekik, akkor miért nem vettek fajtatisztát?

Nem vagyok macskás, talán 2-3 fajtát ismerek fel, de szerintem a házicicák között ugyanúgy vannak gyönyörű példányok, sőt!

2011. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
91%
Elég sok különbség van közöttük, főleg a hozzáértők számára egyértelmű, nekem egy orosz kék-házimacska keverékem van (tök jó,pont illik a kérdéshez) és kb annyiban tér el a fajtiszta orosz kéktől,hogy sárga a szeme, a füle házimacskás, és a fejformája kicsit más. :)
2011. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Jaj... Egyem meg! Nekem is keverék volt a Marcuskám, zöld szemei voltak, gyönyörű sima szőre, és olyan buflák kerek nagy feje, hogy nem igaz! :D Imádtam!
2011. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!