Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Házi macskának lehet adni...

Házi macskának lehet adni valamilyen fogamzásgátlót, hogy ne legyen terhes?

Figyelt kérdés
Minden évben egyre több és több macskánk születik, sőt, évente többször is ellenek, mert ugye több anyamacska van. CSAK az egyik macska CSAK az egyik ellésnél 7et ellett... gondoljatok bele... nagyon sok. A szüleim már nem győzik etetni őket, nagyon sok pénzbe vannak. Nem tudjuk elajándékozni se, a kutyának se kellenek... Mit lehetne velük kezdeni, hogy ne essenek teherbe?
2011. aug. 10. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon egyszerű. Ivartalanítani kell őket, mert a tabletta is drágább mint ez az egyszeri kiadás. A szomszédot meg sürgős jelleggel fel kell jelenti állatkínzásért amiért több év börtönt is kaphat. Sajnálatos módon ilyen szigorú büntetésre ritkán van példa, de egy állatszerető ember nem hagyna szó nélkül ilyen szomszédot!!
2011. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nem tudom bebizonyítani, hogy ő tünteti el őket... azzal nem kezdenének semmit, hogy én azt mondom, eltűnt a macskám, de én tudom, hogy a szomszéd keze van benne!!
2011. aug. 10. 22:52
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Ezt most komolyan mondod? Azért nem akartok ivartalaníttatni mert ha elpusztul akkor pénzkidobás volt? Ennyi erővel minden csak pénzkidobás amit "beleinvesztálsz" a macskába. Ennek nem nyereség vagy veszteség alapon kéne működnie.
2011. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
van 10 macskád?- akkor ne beszélj...
2011. aug. 11. 10:39
 15/17 Obermair Hedvig válasza:
Persze h lehet a mi cicánk is azt kap
2011. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Nincs 10 macskám mert nem tudnék annyit tisztességesen gondozni, ezért csak 2 van. Nem kötelező 10 macskát tartani, ha nem tudod megadni nekik ami alapvető, és az ivartalanítás alapvető egy felelős állattartónál. Nem tudom mit nem lehet azon belátni hogy olcsóbb és egyszerűbb egy macskát egyszer elvinni ivartalaníttatni mint később a nem kívánt utódokról gondoskodni.
2011. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszoló, és milyet?
2011. aug. 11. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!