Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivaros kandúr lakásban?

Ivaros kandúr lakásban?

Figyelt kérdés

Már van egy ivartalanított kandúrom, de lehet, hogy örökül kapok egy fiatal kandúrt, akit sajnos egyenlőre nem tudok ivartalaníttatni. Mennyire lehet együtt élni egy ivarossal?

Azt hallottam mindent összespriccelnek, és büdösek... Ez mennyire igaz?


2011. jún. 30. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Macskától függ.Van aki jobban,van aki kevésbé. Az a baj, hogy ha sokat vársz és nagyon rászokik a spriccelésre,akkorha ivartalanítod akkor sem lesz sokkaljobb. Max. nem lesz olyan büdös.
2011. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezek szerint a spriccelés nem kiiktatható, mindenképp csinálják? Arra gondolok, mindegy milyen domináns jellem, csinálni fogja?

Ez nem jó hír...

2011. jún. 30. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ivarérett lesz akkor csinálja. Az egyik jobban,a másik kevésbé. De csinálja.
2011. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én cicám ivartalanított, bent alszik, eszik, de ha ki akar menni akkor nyávog, hogy engedjem ki és az első útja a bokor, hogy megjelölje azt.Utána vissza kéredzkedik.

Idegen macsekot nem bírja, verekedés lesz a vége, hiába ivartalanított!!!

2011. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a lakásban tartott kandúr cicámat 3 évesen ivartalanítattam. Addigra már nagyon durva volt a helyzet, de utána már nem csinálta. Most 9 éves, ha kell neki jelzi és megyünk ki a kertbe. Az enyém nyugodtabb lett az ivartalanítás után idegen macskákkal sem verekszik ha esetleg a kertünkbe kerül egy.
2011. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én ivartalanított kandúrom is megverte a területét tiszteletben nem tartó macskákat. Az más dolog, hogy átment a szomszéd macskájához zabálni, és utána lefeküdt a szomszédék ágyára aludni. Na akkor volt bunyó, amikor hazajött a "háziúr"! (Mindketten ivartalanított kandúrbandik :))
2011. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
..és a csúcs, mit gondoltok, hol volt a "háziúr"?? Nálunk... :D
2011. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, sztem nagyon durva! Az enyém épp h elkezdte máris vittem műteni. Sztem keress olyan orvost ahol nem olyan durva az ár. Van ahol már 4-5 ezerért megcsinálják. Az enyém 5200 volt. V nézz utána akcióknak mindig vannak. Esetleg fogadj örökbe menhelyről, ott már ivartalanítják, persze gondolom te egy konkrét macsekot néztél ki.
2011. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!