Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El lehet vinni 8 hetes koruk...

El lehet vinni 8 hetes koruk előtt a kiscicákat? Mik a veszélyei?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
el, de minek? az anyjuk kell, hogy szoptassa őket, még nagyon picikék és sérülékenyek. ez olyan mintha egy pár hetes újszülöttet beadnál az óvodába...
2011. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azok a veszélyei hogy nem kap elég táplálékot az anyjától és gyenge lesz.
2011. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dzseni100 ***** válasza:
Nem éppen a táplálék a leg főbb gond. Az a nagy gond hogy nem tanul az anyátol viselkedést evést és egyébb dolgokat nem tanulja meg hogy más állatokhoz hogyan kell alkalmazkodni.Esélye sincs neki.Meg persze az evés lehet cumiztatni is de nem ajánlom mert győngék lesznek a fogai. Tehát sok hátránya van ennek.Leghamarabb 8 hetes korukban ajándékozd el őket. Nekem 4 cicám van. és mind lány. Én már tapasztaltam
2011. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem csak 3-4 hónapos korában válaszd le az anya macskától.Ha előbb szakadnak el egymástól akkor a kicsi az "buta" marad.Van egy macskánk akit az autópályán találtunk egy zsákban.benne voltak egy zsákban és ott voltak az út közepén.Sajnos minden elütötték kivéve egyet nem.Őt megtartottuk.Nagyon pici volt.Még alig bírt járni is.Ő mai napig kicsit bénán mászik fől a fán stb...

Mikkor mászik valamire akkor nem fölváltva húzza föl magát hanem egyszerre a két mellső lábát.Nem tudta,hogy hogyan kell tejet inni.Még mi itattok ultra kicsi cumisüvegből.


De ez mind1 a lényeg az,hogy még várj vele pár hetet.

2011. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a mi macskánk is korán lett elhozva, és most hogy felnőtt, nem tud szülni .. nagy pech, mert szép macska, hát ilyen dolgok is történhetnek pl
2011. jún. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Viktóriaaa válasza:
14 hetes koruk után megfelelő elválasztani a kiscicákat az anyjuktól,hosszú távon megtérül.
2011. jún. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8 hetes korukban jóha elhozod. azelőtt ne
2011. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 24. 11:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a sok hülyeséget!

Már 6 hetes korukban le lehet őket választani az anyjuktól.

2011. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!