Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik féreghajtót lehet...

Melyik féreghajtót lehet recept nélkül vásárolni?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen a helyzetem, mert nem a saját cicámról van szó, hanem a szomszédéról. A macsek folyamatosan nálunk van, beleeszik az én cicám kajájába és lazán befekszik a helyére. Fekete fehér cicáról van szó és már nemegyszer láttam hogy a fenekéből fehér cérnatészta szerű valamik lógnak ki. Legalább hatvanszor szóltam már a szomszédnak emiatt, de ő nem foglalkozik vele, pedig neki is kicsi gyereke van és ha jól tudom a bélféreg veszélyes a gyerekekre. Az állatorvosom csak úgy írna receptre, ha bevinném a macskát. De én nem szeretnék más helyett fizetni az orvosnak és nem is akarom megfogni azt a macsekot.Ezért kérek tanácsot, hogy van e recept nélküli féreghajtó.
2009. márc. 24. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, nekünk még sosem írták fel. Menj be egy állatkórházba, ott ahol van gyógyszertári rész is és kérj egyet. Azt hiszem Cestal Cat a neve. De bármelyik állatorvostól meg kellene tudnod vásárolni. Mi az hogy nem ad, féreghajtóért nem kell a macskát is elvinni. Mi mindig megvettük és beadtuk neki otthon.
2009. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez tényleg hülyeség, hogy vizsgálat nélkül nem ad. Lehet, hogy csak a pénzt akarja eltenni, amiért messziről ránéz a cicára és nagy okosan megállapítja, hogy tényleg férges.

Valóban Cestal cat a neve. Mi volt, hogy 30at hoztunk egyszerre az orvostól (nem a gyógyszertárból) és szó nélkül adott.

A szomszédod egy idióta. Majd beteg lesz a gyereke, szegény cicát meg kivágja az utcára, pedig nem a macska tehet majd róla, hanem ő, amiért nem adott neki féreghajtót. 300 ft - nálunk legalábbis. Nem véletlen, hogy a cica nálad tanyázik, örülök, hogy legalább te foglalkozol vele.:) Ja, és adj a sajátodnak is féreghajtót, a biztonság kedvéért.

2009. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. A szomszédom nem idióta, hanem nagyon is okos. Tudja jól, ha ő nem csinál semmit én akkor is elintézem a dolgot. Mert féltem a gyerekemet. Kifizetni pedig nem fogja, ismerem!
2009. márc. 25. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!