Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előfordulhat tüzelési váladék...

Előfordulhat tüzelési váladék macskák ivartalanítása után?

Figyelt kérdés
A kérdés talán naiv, de a macskákkal kapcsolatos anatómiai és élettani ismereteim sajnos nem túl alaposak. Az ivartalanítás módjában pedig pláne nem vagyok járatos. Az interneten ugyan található jó sok információ, én azonban mégis szeretnék személyes tapasztalatokat is hallani a témában. Egy kislány cicát készülök befogadni. Szobacica lesz, és amint lehet ivartalanítják. Az ivartalanított kiscicák viselkedéséről sok információt olvastam, ezt a váladékot (vért, menstruációs váladékot, ki-hogy nevezi...) azonban sehol nem említik. Az ivartalanítással elmarad ez is, ugye?
2011. jún. 16. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ivartalanításkor eltávolítják a petefészkeket és a méhet is, így se hormontermelés,se váladékozás nincs.

(ezért is lehet így megelőzni a gennyes méhgyulladást, mégrákot)

2011. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*méhrákot
2011. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is így gondoltam! De hát bizti ami bizti :)
2011. jún. 19. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!