Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscica folyton kimászik a...

A kiscica folyton kimászik a dobozából! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1-2 hetes kiscica, még nincs nyitva a szeme. kis dobozban vannak, oldalt van egy lyuk ott mennek ki-be az 1 hétnél nagyobb cicák, meg az anyjuk. na ott oldalt mindig ki akar mászni, nem is látja hova megy:( 100 is visszatehetem 10 mp alatt már megint mászik ki. ha jó hátra berakom, akkor csak nyávog, nyivákol "sír". le tudom szoktatni arról hogy ne karjon kijárkálni?
2011. máj. 5. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ez a normális, de igazábol, ha az anyja ugy érzi hogy nem kell kimenni, akkor lerágja a bajuszát, így nem tud tájékozodni. Én az enyémeknek hagytam.
2011. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyobbitsd meg a dobozt, és az oldalsó lyukat azt takard el, kívülről csinálj egy lépcsőt az anya macskának :)
2011. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd bele műanyag ládába őket :)
2011. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már kezd kinyílni a szeme, de már csak 5 cica van:(.

Hát nem tudom, lehet , hogy tényleg normális.

Nem-nem. fölül nincs nyitva, csak oldalt egy lyuk:) De leszoktam takarni ha már nem birom visszakapolgatni.

Nemfogom műanyag ládába tenni! :D Akkor pedig fölkapaszkodna, és kimászna. :)

2011. máj. 6. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!