Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vérzik a cicám feneke, mi...

Vérzik a cicám feneke, mi baja lehet? És folyamatosan a cicabudiba jár, milyen gyógyszert adjak neki?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Mielött be gyógyszereznéd a cicádat, vidd el állatorvoshoz.
2009. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés,hogy mikor vigyem állatorvoshoz!Köszi sokat segítettél!
2009. febr. 18. 15:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
márpedig orvos nélkül - anélkül, hogy tudnád, mi a baja - nem lehet gyógyszerezni, nem is értem, hogy gondoltad, se neked, se nekünk fogalmunk sem lehet, mi baja van. a vérzés általában komoly bajra utal, akár rákos is lehet. de én is csak tippelek.
2009. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen a cicámmal. Lehetséges, hogy valami olyan kajcsit evett, amitől hasmenése van, és már csak erőlködik. Nálunk így volt, még majdhogynem kifordult a végbele.Figyeljed, hogy megy-e még Wc-ni, ha még esetleg holnap is, akkor csak a dokit tudom javasolni én is.
2009. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
48%

nem lehetséges,hogy az állatorvos jobban tudja???

vagy te is állatorvos vagy....

2009. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Szia,

Lehet férges. Gyógyszert nem tudok rá, mert lehet valami más baja van, szervi problémák, és akkor csak ártasz neki.

Ezt sajnos csak állatorvos tudja megmondani, így bármit adsz neki ki is nyírhatja szegényt.

De ha van cicagyógyszertárad, próbálkozz... HA nincs akkor milyen emberi gyógyszerre gondolnál??? Nézz utána akkor, hogy minekünk mit adna a doki netes patikában, betegségjegyzékben a véres székletre...

Aki azt válaszolta vidd el dokihoz, annak sajna igaza van...

Amúgy lehet csak nagyon száraz a kakija, és felsérti... Adj neki folyadékot, tejet, vizet, és ne adj neki száraz tápot..... HA hasmenése van, akkor marad a doki...

2009. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

AZONNAL ÁLLATORVOS!!!!!!!!!!!!!!

A vérzés nem játék, otthon ezt nem tudod kezelni, úgy, hogy nem is tudod, mi baja lehet.

2009. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy aki cicát tart, és szereti is, annak hogy nem egyértelmű, hogy ilyen tünetek esetén azonnal orvoshoz kell vinni???

Egyébként lehet, hogy nem a feneke vérzik, hanem véreset pisil, hólyagkövek miatt. Ez is azonali orvosi ellátást igényel!!

2009. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,akkor marad a cicadoki!
2009. febr. 18. 15:59
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért én is válaszolok. Én is azonnal orvoshoz vinném!!


Sok minden lehet és van olyan humán gyógyszer, ami az állatokra nézve akár halálos is lehet.

2009. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!