Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tesztek a macskával, ha...

Mit tesztek a macskával, ha lepisil valamit? Mondjuk a kanapét. Hogy veszitek ki a szagát?

Figyelt kérdés
Egyébként ivartalanított lány cica.
2009. jan. 25. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A kanapé tisztítására a Vanish-t ajánlom, kifejezetten erre való: kárpit- és szőnyegtisztító sampon. Én is ezt használom :)) Ha kivenni nem is de a szagot tudod mérsékelni különböző természetes illóolajokkal (Aromax). Hogy mit lehet tenni, hogy ne pisiljen oda.. Sok mindent kipróbáltam, de nekem semmi nem vált be, így marad a folyamatos takarítás. Sok sikert!!
2009. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Mi is akármit tettünk semmi nem vált be. Van olyan hely, ahová már "hazajár" pisilni, annak ellenére, hogy rendszeresen használja az almos tálat, ami mindig tisztán van tartva.
2009. jan. 26. 07:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is úgyanebben a cipőben járok mint te, annyi különbséggel, hogy az én cicám ivartalanított fiú. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni. :((
2009. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nálunk is nagy gond volt addig amíg nem vettem mégegy almos tálcát. Mióta van egy wc-je és egy almostálcája azóta nálunk ez a probléma megoldódott. Előtte nagyon sokat szenvedtünk emiatt!Még azt tudnám ajánlani hogy próbálj ki több féle almot vannak már illatosítottak is,hátha ez is meghozza a kedvét hogy az wc-be pisiljen!Sok sikert!
2009. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendesen használja az almostálcát,pisi, kaki, van minden. Sőt van amikor csak úgy belefekszik a tiszta alomba. Viszon van, hogy rájön az 5 perc, és akkor lepisili a kanapét, szőnyeget, vagy épp egy takarót. Közben meg az alom érintetlen marad. Nem tudjuk miért csinálja.
2009. febr. 1. 11:55
 6/6 anonim válasza:
58%
tegyél arra a helyre ahova pisil narancshéjat azt mondják annak utálja a cica a szagát és közelébe se megy!
2009. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!