Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Budapesten merrefelé szoktak...

Budapesten merrefelé szoktak kóborcicák mászkálni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 15:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Oké. Én nekem is ez az álláspontom, de ő tudja -_-

Majd megmondom neki.

2010. dec. 1. 18:22
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnos így van, de most az, hogy ő az utcán élő cicákat sajnálja, azt azért nem lehet számon kérni tőle.

Örülni kell, hogy ha kevesen is vagyunk, de akad még valaki akit érdekelnek az állatok sorsai.

Itt nálunk messze nem ugy viszonyulnak az állatokhoz, mindt külföldön.

Én is pont nemrég jártam egy menhelyen, nagyon sokat segítettek nekem a talált cicával, de igen borzasztó dolog votl látni azokat az állatokat.

Ha nem lenne ennyi felelőtlen ember, aki 1-2 év után utcára rakja,akkor nem tartanánk itt.

2010. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 199303 válasza:

én is inkább a menhelyeket tanácsolnám. szegény cicák szeretnének onan kikerülni nem olyan jo nekik abba a kisketrecekbe bezárva lenni öszezsufolják öket meg minden:( és jobb életet tudna teremteni szegény menhelyes cicának:) na meg nem is biztos h amit az utcán felszed cica az koborcica. nekem is van egy cicám és éjjel nappal kint van az utcán sétálni, és csak néha napközbe jön haza az utcárol h egyen valamit aztán megy el:D jo tudom most a legtöbb gazdis cicának van nyakörve de van amejikeknek nincs szoval ez nem biztos h megkülönböztetö jel lesz h koborcica e vagy nem. pl enyimnek sincs nyakörve még is van gazdája(én) és nem koborcica. És ezt most tényleg ne kioktatásnak vegyétek nekem ez tényleg csak egy tanács:)

17/L

2010. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gellérthegy körül van ilyen elkerített rész ott van vagy 20-30 macska :D
2010. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Inkább úgy tedd fel a kérdést,hogy hol NEM mászkálnak kóbor macskák...

Például kórházak kertjeiben mindig szép számmal vannak.

2010. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a 11. kerületben lakom a Baranyai utcában. Itt a környéken nagyon sok kóborcica van. Tavasszal és nyáron kölykök is, télen már csak felnőtteket látni. Viszont egy felnőtt kóborcica általában nagyon vad. Nem szokott hozzá az emberkhezm és már nem is tud.
2010. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!