Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár hónapos benti macska...

Pár hónapos benti macska lehet toxoplazmózisos?

Figyelt kérdés
Soha nem járt kint, nem vadászott, nyers húst nem kapott, csak macskakaját. Pl. a macskakajától, ha nem csak szárazat, hanem nedveset is kapott, megfertőződhetett? Winstonst meg Felix juniort kapott főleg.
tegnap 07:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kifejlődött emberi szervezetre nincs hatással, csak fejlődő magzatot károsíthat, szóval ha nem vagy terhes, akkor nincs probléma.

Másrészt ja, kezet kell mosni.

tegnap 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt toxoplazmózisom, észre sem vettem. Terhesen tesztelték, már átestem a fertőzésen addigra.
tegnap 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen egyebkent, a legtobb ember atasik rajta. Hiszen nem elunk tokeletesen streil kornyezetben, biztos mindenki evett mar eleteben mosatlan gyumolcsot valamilyen modon vagy epp valahogy macskatol kapta el. De ennek nincs tunete.


Engem is terhesseg alatt teszteltek, atestem rajta.

tegnap 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Valahogy bevihette a lábán q kakiját az ágyba és belenyúlhattam, reggel úgy keltem, hogy olyan volt a kezem, attól félek, nem dörzsöltem-e véletlenül a szemembe, de az csak feltünt volna, ébren soha nem nyulkálok a szemembe
tegnap 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!