Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan polgármester aki...

Van olyan polgármester aki tett már lépéseket a macskák telken belül tartásáért?

Figyelt kérdés

Megeszik a süniknek kitett kaját, többek között.

Most nagyon kellene felhizlalni a későn kell süniket.


ma 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a sünik eszik meg a macskának kitett kaját. Reggelre fényesre van nyalva a tál.
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel, a gazdák etethetik bent is a macskákat, a süniket viszont nem.
ma 13:00
 3/9 anonim válasza:
100%
tudatlan vagyok ilyen témában, érdeklődve kérdezem, miért kell etetni a süniket? nem tudnak találni maguknak kaját? gondolom nem házi állat sünire gondolsz
ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, leszarják a kinti macska problémát mindenhol.


Sok helyen amúgy fa dobozba teszik a sün kaját amire kis lyukat vágnak. A sün befér, a macska nem. Lehet rá tenni nehezéket is, hogy ne borítsák fel a macskák

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kólauborkával ***** válasza:
47%

Én festékkel töltött vizipisztolyt használok, így a gazdának is feltűnik, hogy olyan helyen jár a macska ahol nem kéne.

Illetve az egyiket már lehet becsapdázom azt kiviszem az erdőbe, mert ők járnak a mi macskáinkhoz bunyózni és nem fordítva.

ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudod telken belül tartani. Ha tudnád is mert olyan magas jóféle kerítésed van, kapunyitáskor ki fog szökni.
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kólauborkával ***** válasza:
64%

Le lehet pontozni, de így is hálás lehet a környék, mert nem méreggel meg kapával fogom meg őket :)

Tudod milyen irritáló, amikor neked megy el 100.000-ed, mert az utcaszomszéd baszik a macskájára és az jön hozzánk bunyózni?

Meg hogy a veteményest összefossák? Mindegy, majd a szaros darabokat adom el nekik….

ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Most nagyon kellene felhizlalni a későn kell süniket."


Bocsi, de én sehol nem olvastam, hogy most zabáltatni kéne a sünikéket.

Azért ennyire talán nem kéne beleavatkozni a természetbe, a fecskék etetését még elnéztem, de a sünöket hagyjátok már békén.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6

Egyéni szoc. probléma, amit a tulajdonos felelőssége megoldani. Benti tartás, kennel, stb.

ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!