Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Premiere cicatáp jo minőségűne...

Premiere cicatáp jo minőségűnek szamít?

Figyelt kérdés
tegnap 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Egyik legjobb a közép minőségben annak is a csúcsa .
tegnap 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

A legalsóbb kategóriás, amit még jó szívvel tudnék adni a macskáknak, ha esetleg csak arra lenne pénzem.

Én igazából ezeknél az összetevőknél húznám meg törvényileg is a határt, hogy ennél rosszabb összetételű tápot ne lehessen forgalmazni, vagy rá kelljen írni hogy nem teljes értékű… Ugyanus egy Whiskash vagy Friskies táppal való etetés, gyakorlatilag minőségi éheztetés.


A Premiere már az a kategória, ami elfogadható és még csak nem is drága, de azért nem kell eldobni tőle az agyunk… Minimálisan drágábban vannak ennél jobb tápok is.

tegnap 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Felső középkategóriás, ár-érték arányban kifejezetten jó.

Csak amiatt kell vele nagyon vigyázni (mi már ezért nem ezt adjuk), mert a Fressnapf raktára egy alja hulladék, elég egy apró sérülés a csomagoláson, és telepetézik a molyok. Mi már többször feljártunk velük, utoljára nagyon sokat küzdöttem az ügyfélszolgálattal a pénzemért, azóta egy utolsó plüssegeret se vagyok hajlandó náluk venni.

De magával a táppal nincs gond.

tegnap 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Középkategóriás, mi azzal vagy a Happy Cat-el etettük a cicát, szerette. A drága prémium tápokat nem szerette. 😅
ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!