Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beszökött a házba az egyik...

Beszökött a házba az egyik kiscica, mivel tudnám előcsalogatni?

Figyelt kérdés

Úgy elbújt, sehol nem találjuk.

Tettem ki alutasakosat, de arra se jön elő.

Pár órám van, míg anyukám nem jön haza, ha meg tudja, hogy bejött a macska, halálfia leszek.


Pedig csak ki akartam menni az ajtón, az meg gyorsan besurrant.


szept. 12. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Sarkokban, ágy alatt, könyvespolcon könyvek mögött, éjjeliszekrény alsó polcain, nyitva felejtett konyhaszekrényben az edények mögött, ruhásszekrényben a zoknikupac alatt nézz körül. Fiókokban is keresheted.

A csalogatás most nem fog menni; keresni kell.

szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
A kiscicák bármilyen kis helyre be tudnak bújni. Meg kell keresni, csalogatásra nem valószínű, hogy előjön. Lehet hülye ötlet, de játssz le a telefonon macskanyávogás hangot, arra lehet előjön.
szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Meglett a macska?
szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Valami kis tejjel , vagy macska konzervel aminek erős illata van hidd el oda fogja csalni … a pocijuk a minden 😊
szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Játszottam le macskanyávogást, de semmi hatása.


Végül meglett a fürdőben, a bojler alatti sarokban.



Köszi mindenkinek! :)

szept. 12. 15:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akárhova elbújhat. Az enyém egyszer a fagyasztóláda alá bújt be, eszembe se volt ott keresni. Ha tudod melyik szobában van, tégy ki egy kicsi kaját. Egy idő múlva elojon
szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A hasa előbb-utóbb előcsalta volna. Fő, hogy meglett.
szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Megtartottad? Ez a macska kivalasztott teged én is igy szerzetm az egyik legkedvesebb macskámat :-)
szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rossz szobában kerestük, mert utoljára ott láttuk és nem vettük észre, hogy kisurrant. :)

De végül meglett. :)



Van már egy 1 éves ivartalanított kandúrom, sajnos el lesz ajándékozva a kismacsek. Szívesen megtartanám ,de anyagilag sajnos nem engedhetem meg.

szept. 12. 19:33
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat! :)

Szép, macskás estét kívánok! :)

szept. 12. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!