Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel szoktátok fertőtleníteni...

Mivel szoktátok fertőtleníteni az alomtálcát és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
szept. 10. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én csak simán kimosom vízzel meg mosó vagy mosogatószerrel. Egyszer mostam domestossal, de nem szerették a szagát.
szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Én hetente 1x domestosos vízben áztatom egy fél órát.
szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Felöntöm forróvízzel, bele pici mosogatószer, utána kisikálom egy erre rendszeresített kefével. A második adag forró vízbe megy egy kis domestos. Aztán csak öblítem-szárítom.

5 perc múlva a macska megkoronázza az egészet egy friss kupaccal.

szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Két nagy alomtálcába beleöntök egy 10 kilós almot, ha már nagyon kevés van az alján, akkor kidobom, domestossal kimosom, papírtörlővel szárazra törlöm és megint mehet bele a 10 kiló.

Ez olyan kéthetente.

szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Heti 1* cserélem az egész almot, általában mosogatószerrel kisúrolom és aztán Sanytól-tal lefújom.
szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hetente-kéthetente egyszer forró vízzel feláztatom aztán domestossal átmosom. Attól függ, hogy mennyire sikerült az alomtálca oldalába végeznie a dolgát. Általában olyan 3 hetente kell almot cserélnem, szóval addig az almot egy szemeteszsákba öntöm, aztán ha a tálca megszáradt akkor mehet vissza. Nyilván előtte kiszedem belőle a terméket.
szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Forró víz, ecet+szódabikarbóna
szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Off: Jaj, ecet-bikarbóna.... 🤦 Felejsük már el...


On: én kb hetente hipós vízzel fertőtlenítem, aztán napon szárítom öblítés után.

szept. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kimosom vízzel + tisztítószer vagy sima alkoholos felülettisztítóval mert annak gyorsan elillan a szaga
szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ecet és a szódabikarbóna nem tesz semmit könyörgöm 🥹 egymással lépnek reakcióba, azért habzik. Az ecet önmagában hatékony, ne semlegesítsd a szódabikarbónával.


Amúgy változó mivel takarítom, általában ecettel, de ha különösen koszos akkor inkább domestossal. Kb 2 hetente tisztítom. Ha olyan lesz az alomtálca akkor amint tudod, ne hagyd érlelődni, mert szaga van, akkor is ha nem veszed észre.

szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!