Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg lehet valahogyan tanítani...

Meg lehet valahogyan tanítani egy benti macskának hogy ne menjen fel az asztalra?

Figyelt kérdés

Hogyan?

Ma 12 hetes


szept. 2. 01:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
14%
Baromi egyszerű, becsukod a konyhaajtót.
szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Na ez engem is érdekelne :D 7 éves a cicánk, azóta se tudtuk leszoktatni erről, el kell rakni mindent azonnal a hűtőbe különben megeszi. De próbáld ki azt hogy lespricceled vizes flakonnal, neked hátha beválik.
szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#11 a konyhában pont nincs asztal 😃 ott a szekrényre megy fel, az étkezőben az asztalra.. Ajtó pedig egyik helyen sincs...

Köszönöm, majd végigpróbálgatom ezeket!

Mivel érdemes az ilyenek után a felületeket letisztítani? Univerzális sanyitol jó erre?

szept. 2. 09:10
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
Miért zavar? Magad döntöttél macska mellett, fogadd el hogy ilyen.
szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15%
Cicaaa
szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

Megfogod, leveszed. Aztán megint. És megint. És megint. És megint.

Következetesség. Persze, lehet, nem bengálival kellett volna kezdeni, ami háromszor energikusabb, mint egy hagyományos, és kétszer makacsabb.

szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%
Én úgy csináltam hogy egy rezsót vagy gázégőt tettem az asztalra, begyújtottam, rá egy asztal méretű vékony vaslemezt. Felugrott, füstölt egyet a lába, többé nem próbálkozott.
szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
#19 És akkor a szelíden lelökés a bántása a macskának.
szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
11%
Természetesen igen. Az egyik esetben fizikailag kényszerítették míg a másik esetben joga van önmaga elhatározásából felugrani vagy lent maradni. 😀
szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

Hát figyelj, őszintén... Ha kitartóan lerakod onnan mindig egy határozott mozdulattal, le fogja vágni, hogy nem akarod, hogy felmenjen. Innentől kezdve 3 dolog történhet:

1, leszarja és felmegy

2, nem megy fel, amikor látod

3, tényleg soha nem megy fel

Gondolom van elképzelésed, hogy melyik opció a legritkább 😀 nekem életem során összesen 4 benti macskájából 1 tényleg nem ment fel, 1 akkor nem ment fel, amikor láttam, a jelenleg meglévő kettőből 1 csak akkor megy fel, ha valami marha izgit lát az asztal melletti ablakon át, 1 pedig akkor, ha azt akarja, hogy rá figyeljek, mert tudja, hogy akkor egyből odamegyek 😀

szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!