Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák tényleg megeszik a...

A macskák tényleg megeszik a saját kölyküket is néha mert összekeverik az egérrel meg patkánnyal?

Figyelt kérdés
aug. 11. 17:01
1 2
 11/18 anonim válasza:
8%

nincs olyan h rossz anyai ösztön. a macskák megérzik h a kölykeik nem egészségesek. van h halva születnek meg.

1. macskám kölykeihallva szültek neg és az anya is meghallt.

2. macska fiatal volt és goromba, de nem ölte meg a kölykeit, mivel érezte h azok egészségesek.


van h akik elsőnek születnek azok ráfekszenek és úgy fullasztják meg véletlen a kökykeiket.


volt egy olyan is, aki 4-et szült. mindegyik élt. de egyet kivitt és megette. kapott enni, nem a gyengülés miatt ette meg. megérezhette h az beteg és veszélyt jelenthet a többire. de van h ha nincs ott ember, se élelem és sokat szül, akkor egyet megesz, hogy erőre kapjon.


inkább a hímek eszik meg a kölyköket, már akkor is ha nyitva a szemük vagy ha már tudnak húst is enni. ez a szaporodás miatt.

aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

2es vagyok.


De VAN olyan,hogy rossz anya. Mind nyúl lehet rossz anya, mind a macska vagy kutya.


A miénk (mint írtam kb 30 éve) darabokban ette meg őket. Nem is feküdt le szüléshez, mászkált, közben félig kilógott belőle a kölyök. Aztán ha megszületett,az anyamacska lerágta az egyik lábát a kicsinek. Utána otthagyta a nyávogó picit. Jött a következő, azt is megrágta. Szörnyű volt. Természetesen később, amelyiket nem ette meg,az elpusztult magától is.

Pedig jól volt tartva, húst is, macskaeledelt is kapott.


Nagyapám annak idején levágta az ilyen nyulat hamar. Az nem volt alkalmas anyának,amelyik ette a kölykeit.

aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Minden állat megeszi a kicsijét, ha életképtelen, alulfejlett, ha halva születik, igy az anya több energiát tud raktározni ahhoz, hogy tudjon szoptatni. Nemcsak a macskák teszik ezt.Ez a biztositéka annak, hogy a többi kicsi jól fejlődjön, vagy az anya visszanyerje energiáját.
aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó vagyok: ez a természet rendje, el lehetne gondolkodni, vajon az ember is megtette -e ezt, persze nagyon régen, millió évekkel ezelőtt. Ma már el sem tudjuk képzelni, a mostani nagy kultúránkban.
aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
60%
szerintem az ember is megtehetné h kíméletesen megölje gyermekét, főleg a súlyos betegeknél. hihetetlen h több száz milliókba kerül egyetlen egy kezelés bizonyos súlyos betegségeknél.
aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, hogy megette, de csak azt amelyik halva született vagy agyonnyomta.
aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kutyám, akinek halva született a kölyke. Anyám elásta a kertben. A kutyám meg kiásta és nagyon vigyázott rá. Hát van ilyen is.😔
aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Méhlepénynek nézik?
aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!