Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska a szobanövénybe piszkít?

A macska a szobanövénybe piszkít?

Figyelt kérdés
A szobatiszta cicánk pár napja elkezdett belepiszkítani az egyik szoba növénybe. Nagyrészt egyedül van otthon nap közben, viszont most a családból kisgyerekekkel vannak nálunk látogatóban és egész nap elég nagy a hangzavar, úgyhogy valószínűleg ez zavarhatta meg. Mit tudnánk tenni, hogy újra az alomba végezze a dolgát?

júl. 30. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg valamivel takard le, mondjuk nejlonzacskoval, és akkor nem tud oda menni, csak az alomra.
júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Előfordulhat.
júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
9%
Ahogy a szobatisztát, úgy a szobanövényt is egybeírjuk.
júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
7%
3-as vagyok, engem ne pontozzál le, mit képzelsz?! Nem írtam haszonmtalant! Írj privátot, ha nem tetszik valami! Inkább kiírtam ide, mint hogy jenetsem a kérdést... Ne sunnyogj a háttérben, vedd a bátorságot és írj rám, ne lepontozgass! F
júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol van az alom, és hol a növény? Lehet túl sok a nyüzsi ott, ahol az alom van, ezért kényszerült az esetleg eldugottabb helyen lévő növényre.


Én megpróbálnám áthelyezni az almot egy csendesebb helyre (a gyerekeknek is szólj, hogy oda ne menjenek)

júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy az alom nyugis helyen van az emeleten. Ő meg pont a nappaliban talált meg egy növényt a földszinten, ahol a legtöbbet vannak a gyerekek. Egyébként hajnalban csinálja a dolgot…
júl. 30. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a sok idegen szag, területjelölésre készteti.

Vagy az is lehet, hogy rájött a szapora és már nem volt ideje felmenni. Vagy lustaságból nem volt kedve lépcsőzni.😀

Igazából mindegy is, úgysem jövünk rá, hogy miért csinálja. Macskatartóként gondolom te is tudod mennyire kiszámíthatatlanok.

Szóval marad a letakarás, vagy a növény esetleg a macska eltávolítása.😉😀

júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Befogadott cicám is belepiszkított a nagy virágom földjébe, én rögtön megszabadultam tőle (mármint a virágtól 😃) onnantól ment az alomba úgy mint előtte. Sajnos ha földet lát, érez, szagol akkor beindul az ösztön.
júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!