Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen hámot ajánlotok macskának?

Milyen hámot ajánlotok macskának?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy biztonságos legyen, ne tudjon kibújni belőle.


Használat: autóban utazáshoz, illetve kertbe kiengedni sétálni pórázon.


Ilyen kis mellény jellegűeket nézek neki, aminél a hátán lehet becsatolni, de eddig még nem találtam jó méretűt.

A többinél aggályos, hogy a különféle csatok és állítók miatt nem tud benne kényelmesen feküdni.


júl. 29. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek be a helyi kisállat kereskedésbe, és próbáljátok fel őket. Ezekben az a jó, hogy a vállát fogja, nem a nyakát, szóval kevésbé valószínű hogy ha beakad baj lesz.


A hámhoz szoktatás egy hosszab procedúra, valami vonzóbb jutalomfalat kellene hozzá, pl ilyen Dreamies ha olyat kapsz.

Eleinte tipikusan hanyatt vágja magát, vagy meglapul, nem olyan lesz mint egy kutya.

júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: már 4 éve nézem egy cica és gazdája videót a YTon az a cica még soha nem szabaditotta ki magát. A video cime "1 bike 1 world" meg kell nézni többet, sokszor ugy láttam, hogy puha bőrből van a hám, a gazdi mindig a hátán kapcsolgat. végig utazták együtt Európát, cicus nagyon szépen sétál a gazdival, városokat is látogatnak. Még kölyök cica volt amikor kezdték. Ha nálunk nincs ilyen hám, le kellene koppintani! Ha kutya jön, gazdi felveszi a cicót.
júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Irod a mellényt, az nem tul sok a cicának? Ez amit irtam, nem nagyon izgathatja, mert elég vékony az anyag, a melle részén van egy stabil rész, gondolom, az fogja jobban a cicát. Jó cicázást!!!
júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bemész a kisállat boltba, lehet kifejezetten macskának való hámot is kapni.
júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!