Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám leesett a 4dikről....

Cicám leesett a 4dikről. Megzúzta az állcsontját de azóta csak nyálas neki mint aki nem tudná a nyálát lenyelni. Ez normális? Helyre fog jönni ettől,?

Figyelt kérdés
Sajnos egyik nap reggel cicusom leesett a negyedikről. Elvittem orvoshoz megvizsgálta a doki és azt mondta az állcsontja zuzodott össze. Azt mondta pár napig nrm tud rendesen enni de azon se csidálkozak ha netán nem eszik. Enni úgy ahogy eszik. De nem rendesen mint eddig. Viszont aggodom nagyon érte. Doki nem mondta hogy folyhat a nyála vagy hogy természetes e hogy az állcsontja alatt nedves neki mint aki nem tudja a nyálát kenyelni. Képes lesz valaha újra rendesen és ez természetes e, hogy ez miatt vizes neki ott?

#egészség #cica #Baleset,
júl. 15. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vissza viszed vagy ugyanide, vagy egy másik állatorvoshoz és kérsz másodvéleményt. Nem ide írkálsz.
júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez te vagy, kérdező?

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__12735448-mi..

Örülök, hogy eljutottatok a dokihoz, ha kérdéseid vannak, az a biztos, ha őket hívod fel, ők látták, milyen állapotban is van a cica. Mihamarabbi gyógyulást neki.

Milyen szúnyoghálótok van?

júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem esett nekem tetőről tetőre a cica alatta egy kocsi volt szerintem az fogta meg. Enyêm eszik csak nem rendesen inni is úgy ahogy eddig alig menni tud belsővérzêse nincs csak az állcsontja zuzodott össze
júl. 16. 01:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem az orvost. A cicának sokkal komolyabb bajai vannak az eséstől. Ki kell teljesen vizsgáltatni, ha te leesel az emeletről, és nem ugy működsz mint eddig, /evés, ivás, járás, mozgás/ egy alapos kivizsgálásra mész! A cica is olyan fontos élőlény, mint te!
júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!