Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ekkora színész lenne egy macska?

Ekkora színész lenne egy macska?

Figyelt kérdés

Fél éve van meg a cicám. Mindennél jobban szeretem annak ellenére hogy mennyi bosszúságot okoz nap mint nap. Egy igazi torpedó. 1 hónapja voltunk ivartalanításon, adtak rá egy kis ruhát hogy ne piszkálja a varratokat. Ezután átváltozott kisangyallá, egész nap a nyomomban volt, ha leültem felugrott az ölembe, ha lefeküdtem rámfeküdt és hozzásimult az arcomhoz, stb.. Egy rossz mozzanata sem volt, egész nap nekem hízelgett. Olvastam hogy ivartalanítás után megnyugszanak a cicák, betudtam ennek ezt a nagy változást.

Aztán 2 hét múlva mielőtt mentünk volna varratszedésre levettem róla a ruhát. Olyat még nem láttam amit ő akkor csinált, szó szerint mintha kilőtték volna egy rakétából. Fel alá futkosott a lakásban, mindenhova felugrott, néha megállt körmöt élesíteni a kanapén aztán folytatta a rombolást. Ez tartott egy óráig, esélyem sem volt elkapni. Azóta is tart ez az állapot, visszatért a régi énje..és csak arra tudok gondolni hogy azért volt velem olyan kedves akkor ez a kis mocsok, hogy levegyem róla a ruhát mert zavarta. :D Szerintetek is lehetséges, hogy ezért játszotta meg magát?


júl. 14. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A műtét a macskának is egy "trauma", mint az embereknek, ami után lábadoznia kell. Mivel gyenge, esetleg vannak fájdalmai is, ezért kiszolgáltatottnak érzi magát, jobban igényli a társaságot, a szeretetet, a támogatást. Szimplán csak felgyógyult.
júl. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet sem lehetett lerobbantani rólam, amíg egy sürgősségi műtét miatt ruha volt rajta. De ő utána is normális marad.
júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A macska nem ilyen számító, rafinált. Ezek emberi tulajdonságok.
júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 igen ez így van, csak furcsa hogy abban a pillanatban gyógyult fel hogy lekerült róla a ruha. :D
júl. 14. 00:57
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Megfordítod az okot és az okozatot. Azért vették le róla a ruhát, mert meggyógyult. Nem pedig azért gyógyult meg, mert lekerült róla a ruha.
júl. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a macskának nem természetes, hogy ruhát hord. Ha már jól is volt, okozhatott diszkomfortot. Te sem fogsz gipszben táncikálni, annak ellenére, hogy a törött lábad már összeforrt alatta, csak miután az orvos levette.
júl. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!