Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb. 2-3 hete elkezdtek elszapo...

Kb. 2-3 hete elkezdtek elszaporodni a bolhák a házban. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Van 3 macskánk. Raktunk már rájuk kétszer is frontline cseppet, szerintem nem használt nagyon. Viszont most nem is engedjük őket be a házba mert ugye itt is elég sok a bolha. Szerintem a legtöbb a szőnyegbe van. Kb minden nap porszívózom illetve gőztisztítóval is alaposan átmegyek rajta. Most vettünk egy másik sprayt is amit a macskákra is ráfújtam de spricceltem a szobába is vele. Mit lehetne még tenni hogy eltűnjenek a házból? Milyen rovarírtót ajánlanátok?

júl. 7. 16:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve hallottam hogy a biokill is hatásos lehet. Azt még nem próbáltam, de pl azt lehet fújni a szőnyegre?
júl. 7. 16:53
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Mosd ki a fekhelyeket lábtörlőket tűző napra tedd ki . Előbb a macskákat meleg samponos vizben fürdesd meg , jól töröld át , hőség lesz holnap , déltől hamar megszáradnak . Vegyszerek átverések .
júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kimostuk már ahol szoktak feküdni. De leginkább a szőnyegen feküdtek a nappaliba, illetve a konyhába a széken. De már kb 2 hete be se engedjük őket. A saját szőnyegem meg nem tudom kimosni nagyon. Max ha átkefélem mosószerrel. Az is jó lehet?
júl. 7. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
DM-ben kapható bolhairtó lakásba. Nálunk is vannak néha bolhák, az erkélyen megforduló galambok miatt, elég hatásos a szer.
júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biokill hatásos. Ágyi poloska és bolha ellen nyomtuk. Mindent eláztattam vele, kanapé, ágy, szőnyeg, falrések. Foltot szagot nem hagy.
júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vettünk egy masik fajta sprayt. Protect rovarirto agyipoloska es bolha ellen. A szobába körbefújtam vele mindent. Főleg a szőnyeget. Meglátjuk mit tud
júl. 7. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Szőnyegeket vidd el tisztítóba. Én addig nem raknám a helyére, amíg nem tűnnek el a bolhák.
júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 protect kill nekem bevâllt.
aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!