Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történik a kiscicámmal?

Mi történik a kiscicámmal?

Figyelt kérdés
A 8 hetes kiscicámat megfürdettem mert pisiben feküdt (ez volt a 2.fürdetése). És azóta nem akar enni,folyamat alszik,nincs kedve játszani és furán veszi a levegőt is (nagyon játékos cica aki minden órában éhes) állatorvoshoz elvinni nem tudom mert este van. Mi történik vele?

júl. 7. 02:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mi lehet vele mert nem értek hozzá, de arra tippelek hogy az őt ért stressz miatt lehet ilyen mivel nálunk is a macskák hasonlóan viselkedtek fürdetés után, de nálunk egy olyan fél óra alatt elmúlt mindig s ők normálisan vették a levegőt akkor is...


Ettől függetlenül amint nyit a rendelő azonnal vidd a cicust nehogy baja legyen vagy rosszabbodjon a helyzet.



Nektek kitartást a cicának pedog jobbulást!

júl. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Egy ügyeletis vagy ilyesmi nincs nyitva elérhető közelben?


Esetleg próbáljatok felhívni egy állatorvost/állatkorházat lehet ha nem is tujátok bevinni mert messze van és nincs kocsitok vagy ilyesmi akkor is tudnak esetleg tanácsot adni vagy lehet meg is tudják mondani egyből, hogy mi a baja...


(Tudom, hogy valószínűleg nektek is eszetekbe jutott vagy lehet már próbáltátok is, de gondoltam leírom még is csak mert mikor aggódom akkor nekem sem jutnak ezek az eszembe)

júl. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Már az gyanús, hogy pisiben feküdt. Nem a fürdetéstől lett rosszul, az fix. Remélem nem parvós.


Ha mégis az, akkor részvétem, de utána jópár hónapig ne is hozzatok új cicát, mert az a xar jó sokáig fertőz, kb lehetetlen kiírtani a lakásból, max ózon géppel.

júl. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elvittük orvoshoz,tüdőgyulladásra kezelték, kapott infúziót meg szurikat,illetve megröntgenezték a mellkasát és a tüdejében (azthiszem,túlságosan stresszeltem és elfelejtettem) találtak valamit benne ami nem folyadéknak tűnik,így holnap vissza kell menni kontrollra,őszintén remélem hogy túléli legalább a holnapot.
júl. 7. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a cicával? Jól van?
júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jobban van már,szedi a gyógyszereket holnap visszük vissza újra kontrollra,eszik és játszik, de sajnos kapkodva vesz levegőt még mindig,holnap hátha kiderül még valami.
júl. 11. 00:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet tudni hogy azóta mi lett a cicával? :)
júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden rendben van vele! Jól van folyamatosan játszik,most visszük ki néha az udvarra felügyelettel egy kicsit,nagyon szeret kint lenni!
aug. 10. 08:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szuper! Örülök, hogy minden rendben a kiscicával <3 ❤️😸
aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Juhuuuu! Úgy örülök hogy jól van!😁🥳
aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!