Kezdőoldal » Állatok » Macskák » III. kerületben vannak olyan...

III. kerületben vannak olyan részek, helyek, ahol netán otthontalan kiscicák vannak?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne akarjatok kővel lecsapni, tudom, hogy borzalmasan megfogalmazott kérdést tettem fel! Nem akarok minél több otthontalan cicát, látom a csoportokat, hogy mennyi ártatlan lélek vár családra.


A helyzet az, alapvetően "előre megtervezett szándékkal" nincs szó róla, hogy jöhetne macska. Van munkám, a lakás, amiben élünk, én vagyok a tulajdonosa, apám a haszonélvező, van két kutyánk, és az utóbbi közel egy évben én vagyok a családfenntartó egészségügyi okokból kifolyólag. Apámtól örököltem az állatszeretet, ha egyszer idekerül egy állat, onnantól kezdve élete végéig szeretett családtagnak számít. Bíznék abban, hogy elém sodor az élet egy kis jószágot, és akkor adott a pillanat, hogy befogadjam, de sosem találkozok macskákkal. Mindegyikükért bánatos a szívem, ha arra gondolok, mennyi a néhai macskámhoz hasonló van, akiket nem szeretett senki, nem vakargatták, kényeztették és sírtak utána, amikor már nem volt. Én tartom rendben a lakást, a kutyáknak sem lenne gondjuk, apám meg rövidesen talán nálam is jobban kötődne a macskához, csak félne belevágni, de már más idők járnak, nem hárulna rá semmi anyagi teher, sem a takarítás.


Ha a sors nem segít találkozni, hátha tudtok vagy láttatok olyan helyeket, ahol vannak otthontalan cicák, és akkor arra járnék.


júl. 6. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A Jófogáson találtam a II. kerületben ingyen elvihető cicákat.


[link]

júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ezt irom. Hogy NEM elore megbeszelten akarok elhozni egyet, hanem talalni. Hogy merrefele koszalnak az adott keruletben, ha valaki latott, tud valamit. Ingyen cicakkal van teli a facebook (is)...
júl. 6. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
A III. kerületben lakom, kertvárosi részen, nem szoktam gazdátlan cicákat látni errefelé. Egy fekete szokott néha felbukkanni az udvaron a kukáknál, talán neki nincs gazdája, de nem tűnik olyan szelídnek, hogy meg lehetne fogni, mert előbb elfut, minthogy odaérnék.
júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A békásmegyeri lakótelep Duna felőli oldalán a Hímző utca végénél a parkolóban macskaházikók is vannak kialakítva nekik, több cica is van, de lehet kölykök már nincsenek, mert lelkes állatvédők egyesével összeszedik őket és viszik ivartalanítani. A másik gócpont a Sarkadi Imre utca hátulja, ott egy néni eteti őket - ő ritkán tud egyet-egyet elvinni ivartalanítani, így ott nagyobb valószínűséggel vannak kiscicák.
júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!