Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?

Miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés

Nem messze lakom munkahelyemtől (kb 2 percnyire)

Ha megyek dolgozni (gyalog) eljön mindig velem és sokszor előfordul hogy le ül bolt ajtó elé ahol dolgozom és addig vár engem még nem végzek és akkor együtt vissza sétálunk

Még az se hogy nem talál vissza mert pár háznyival arrébb lakunk

Ma meg azt csinálta hogy haza felé találkozott velem és hangosan elkezdett nekem nyávogni

Meg simogattam abba hagyta utána meg ismét állandóan mondta

Felvettem ölembe aztán elhallgatott

Érdekes mert mikor meg itthon vagyok akkor meg annyira nem is érdeklem

Volt olyan is hogy el mentem gyalog sokkal messzebbre legalább egy negyed órás séta csak oda és eljött akkor is velem

Be csatolom videót


[link]



jún. 28. 18:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ez meg mikor jött velem haza

[link]

jún. 28. 18:18
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Azért megy, mert unatkozik. Azérz nyávog, hogy felkeltse a figyelmed.

A felelős állattartás ott kezdődik, hogy nem engeded az utcán bóklászni, ami egyébként szabálysértésnek is minősül, ugyanis az állatod nem hagyhatja el a portádat.

jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Törődés hiánya van.
jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2#

Oké magyarázd akkor meg neki hogy nem lehet ki menni

Lakásba nem tarthatom mert születése óta kinn van udvaron, most nem zárhatom be a házba

Ja és ha számít akkor ki van ivaratanítva


Volt egy macskánk aki kölyök kora óta lakásba volt tartva, állandóan ki szökött alig tudtuk vissza vinni házba

Végül ő is kinti macska lett

Természetesen ivaratanítva van ő is

jún. 28. 18:51
 5/14 A kérdező kommentje:

2# de hát gondolom városba ez így működik ahogy te mondod 🤷🏼‍♀️

Mi falun lakunk

jún. 28. 18:54
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Jajj, de szép cica 😍 Szerintem ez fajta jelleg. Nekem is volt egy ilyen szürke cicám (korat vagy orosz kék keverék lehet), ugyanezt csinálta. Ő a pár házzal odébb élő nagymamámhoz követett mindig, közben ugyanígy nyávogott. Így fejezi ki a ragaszkodását, szeretetét.
jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

7#

Ha tudnád hány macska mászkál erre

De ez nem is lényeg

Hanem az hogy akkor légyszives magyarázd el hogy hogyan tartsam udvaron belül? Várom válaszod

jún. 28. 19:48
 8/14 A kérdező kommentje:

Ja és már több éve a családunk tagja

Nem ismersz nem tudod hogy viszonyulok hozzá

Egyből személyeskedsz hogy engem ez nem érdekel illetve hogy majd lesz másik


De hát 1 ember mindig van aki okosabb és nem tudja a körülményeket


Törlöm a kérdést és ezáltal nem foglalkozom veled

További szép estét! 😊

jún. 28. 19:55
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon szép macskád van.

Szeret téged. Vagy lehet, hogy tényleg kissé több törődésre vágyik. Simogasd, játssz vele sokat.

jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
31%

Te jó isten mi az hogy tartsa a portáján. Nekem is van két macskám kint is vannak bent is, de kóborolnak, vadásznak, ez nem értem miért tesz engem felelőtlenné.

Kérdező, ez azért van szerintem, mert szeret. Az én macskáim ugyanilyenek. Csak engem munkába menet a buszmegállóig kikísérnek, majd hazabattyognak és megszokták mikor érek haza, várnak nyervogva a kapuban. Ha itthon vagyok fekszenek körülöttem, de ha elmegyek ugyanez. Szerintem csaj jó gazdi vagy, ebben nincs semmi rossz. Kapd fel őket hazafelé menet, és simogasd hazáig.

jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!