Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előfordulhat ez ? ( Kérdés...

Előfordulhat ez ? ( Kérdés bővebben lent,az állatvédelmi törvényt ismerem,az ilyen válaszokat hanyagoljuk)

Figyelt kérdés

Két hete az esti órákban, egy németjuhász jellegű kutya a kapunk előtt megtámadta az egyik ivartalanított macskánkat.

Amint észleltem, hogy baj van ( nagyon ugattak a szomszéd kutyák) mentem segíteni, de addigra eltűntek.

Az észlelés és a kiérkezés között 3-5 perc telt el,de 4 csepp vér, kB.ugyanennyi csomó szőr maradt egy 3,5-4 kg súlyú kandúr macskából,a tetem sehol, a terület tele volt a kutya csúszkálásának nyomaival.

Létezik, hogy ilyen rövid idő alatt kutya végez egy macskával, és meg is eszi?



jún. 27. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Valószínűleg sikerült a mcskának elmenekülni végül. A kutya nem eszik macskát, max. megöli.
jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt én is így tudtam (az elvivős/ megevős az a róka/sakál duó lenne, viszont körbejártam a környéket, benéztem minden zúgba, de nincs a macska.
jún. 27. 16:19
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Lehet ez akkora stressz volt a macskának hogy jó messzire menekült és egy darabig nem megy a környékre
jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Haza jöhetne, már csak az esetleges sérülések ellátása miatt is.
jún. 27. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
A macskád világgá menekült és talán el is vérzett már, ha olyan sérülése volt. Kötelességed lett volna bent tartani az udvaron. Több háziállatot ne vállalj.
jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Az,hogy megenne volna azt nem gondolnám..

Az viszont létezik,hogy egy németjuhász 3-5 perc alatt végezzen egy macskával, vagy legalább is súlyos sérüléseket okozzon

jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
5. Ez rendben van, de a kutyának nem a gazdája területén lett volna a helye, nem az utcán?
jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
#7 Az, hogy a macska kiment az nem másnak a felelőssége.
jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
jún. 27. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy meg esznek macskát. Már láttam. Nálunk az utcán tartott cigány kutyák miatt nincsennek kinti macskák. Na de nyilván nem 1-2p megenni
jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!