Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kint tartott macskáitok után...

Kint tartott macskáitok után szoktatok takarítani?

Figyelt kérdés
A kis dombokra gondolok, amiket építeni szoktak. Én nem győzöm az összeset felszedni, fűből nem is nagyon lehet kilapátolni. Vettem nekik homokot ami bevált, de az is már tele van bombázva. Ahogy éppen kedvük tartja össze vissza piszkítanak.

jún. 27. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt a helyet választják, ami a legalkalmasabb a cucc betemetésére, tehát ha teszel ki homokot, azt fogják választani. Ha átjár más macska, akkor esélyes, hogy sajnos ők is.


Ezt a homokot viszont naponta takarítani kell, mert ha tele lesz, akkor mennek máshová. (És ugye téged zavar, hogy máshova is kupacol) mert ha tele van, akkor nem fogják/tudják használni.

jún. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Mint ahogyan a macskatartók nagy többsége,elkergetem őket, menjenek a szomszédokba.
jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Én anno mikor kint tartottam cicákat mindig felkapáltam nekik egy részt. Mindig oda piszkítanak ahol puha a föld :D
jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!