Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha valaki külföldről akar...

Ha valaki külföldről akar macskát örökbefogadni akkor annak mi a menete,folyamata?

Figyelt kérdés

#macska #külföld #örökbefogadás #Macska örökbefogadás
jún. 1. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Én is ezen gondolkodom. Szibériából szeretnék egy párat.
jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Postán biztos nem fogják feladni.

De itthon miért nem jó valami kreténtől, amelyik macskamentés címszóval felhalmozott több száz macskát....?

Mert jaj szegények, éhenhalnak, meg biztos elüti az autó...

jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg cica vár gazdira Magyarországon. Az miért nem jó?

Egyébként az örökbefogadás menete az örökbeadótól függ. Ahhoz, hogy behozd a macskát Magyarországra, kell legyen a macskának érvényes úlevele és veszettség elleni oltása, ami legalább 21 napos.

jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Berakod egy zsákba, be a csomagtartóba, oszt hazahozod. Mellesleg itthon is rengeteg macska van. Igaz, ők viszont csak magyarul tudnak nyávogni.
jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Útlevél (annyire nem is fontos) veszetség elleni oltás és a TITAR teszt ami nemlehet öregebb 1évesnél

Hülyeség ez a dolog de ez van és kb 80-120€

jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kutyával utazok..egyszer nagyvolt a sor a határon és bánatomra Horvátok felé mentem..egyedül azok kérték a papírokat..soha senki rá sem kérdezett a kutyára..pedig nem kicsi..

Egy macsekot simán áthozol szerintem (csak ne a horvátoktol….-.- potkányok voltak mindig is és most eu óta mégjobban)

jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BécsiFehér ***** válasza:
100%
Bizonyára kellenek oltási igazolások és "útlevél". Chip-pel is rendelkeznie kell, valószínűleg.
jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyönyörűek a szibériai macskák! Imádom őket. Sajnos, ugy tudom, Mo-on nincs jó tenyésztő. Azt nem ajánlom, hogy küldjék el őket, nagyon megviselné. Ki kellene utazni a tenyésztőhöz, de most problémás az oroszokhoz utazni. Nézegettem a multkor, az olaszoknál láttam tenyésztóket, cirmost kerestem. Az áruk elképesztő, 1 cicó ami szép, és fajtatiszta, eléri az ára az 1000 eurót.Meg kell érdeklődni, milyen papirok kellenek kihozni olaszból, és behozni Mo-ra.A Googlen olaszul "Gatto siberiano" alatt lehet keresni, németeknél is vannak, "sibirische katze" ott sok van, ami nem fajtatiszta.

Sajnos nekem már nem lesz, idős vagyok. Édes pofikájuk van!

júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!