Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elegendő kaja, víz, alom...

Elegendő kaja, víz, alom mellett maximum mennyi időre lehet otthon hagyni két cicát?

Figyelt kérdés
febr. 27. 15:03
A kérdező szavazást indított:
1 nap
2 nap
3 nap
4 nap
5 nap
6 nap
7 nap
8 nap
9 nap
10 nap
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha önetető meg önitató van, akár több napra is. Semmi bajuk nem lesz.
febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En maximum 24 orara hagytam otthon, de ezt se szivesen,csak ha muszaj volt.

Szerintem legalabb kerj meg valakit, aki napi ketszer atmegy es rajuk nez, kitakaritja az almot, ha tobb napig mennel el.

febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig max. 2 napra hagytam otthon egyedül macskát. Ennél hosszabb időnél már mindig jött át családtag etetni. Hosszabb időre maximum kizárólag száraztápon tartott cicát lehet automata etetővel.
febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Max 2 nap, mert utána cserélni kell a vizet, cserélni kell az alomját.


A macska nem biodísz, aki elég odarakod az önetetőt és elvan egyhéten át is. Hogyne.


Vagy akkor kezdetnek garantáltan összeszrja a lakást, mert piszkos alomba kapásból nem mgy.

febr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk max kétnaponta szokott jönni valaki, ha elutazunk, kapnak enni, kicseréli a vizet, kitakarítja az almot. Plusz van kamera is, így nyugodtabb vagyok, mert látom, ha történik valami, volt pl, hogy kiborították a vizüket.
márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!