Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aggódnom kell a macskámért?

Aggódnom kell a macskámért?

Figyelt kérdés

Ma elvittem orvoshoz az 5 éves, benti nőstény cicám, hogy átvizsgálják és sajnos a fogai nagyon rossz állapotban vannak, azt mondták ez főként genetika, mert rendesen volt gondozva.

Azt mondták, hogy szükség van egy fogtisztításra, illetve húzásra is, hogy ne terjessze a testén a baktériumokat, csak ez altatással jár. Aggódnom kellene? Nagyon félek, hogy nem kel fel…



febr. 12. 08:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én lehúztam klimicinnel a gyulladást azóta nem büdi a szája és a fogai is rendben. Már amennyi maradt a macskuszomnak. :-)

Nem viszem orvoshoz a szörnyen rossz tapasztalataim miatt. Volt hogy a kezében halt meg, olyan is amelyik kezelés után boldogan elvolt majd hirtelen rosszullét után elpusztult és olyan is amelyik macskám megvágtam véletlenül a combját géppel összevarrta a doki de az altatástól elég súlyosan asztmás lett.

febr. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!