Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám hirtelen,...

Meghalt a macskám hirtelen, mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
15 éves cica volt. Hirtelen rosszul lett és pár perc alatt meg is halt. Orvoshoz vinni esély se volt. 1-2 hónapja eléggé lefogyott, bár nála voltak ilyen hullámok és többet is aludt a szokásosnál. Esetleg újraélesztést, szívmasszázst kellett volna alkalmaznom? Annyira ledöbbentem hirtelen, hogy eszembe se jutott sajnos. Rögtön megfogtam és feltettem az ágyra, de akkor már halottnak tűnt. A szája félig nyitva volt és a szemei is nyitva maradtak.

febr. 10. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod azt hogy ha egy élet elkezdődött annak vége is van. Nem tudtál volna mit tenni, talán csak egy órát fél napot hoztad volna vissza. Az én macskám is matuzsálem korú volt és hirtelen lett rosszul az állatorvosnál és a kezében halt meg hiába használt kitartó szívmasszázst. Még az orvos is megkönnyezte emlékszem.
febr. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Emberek között is van, aki 75 évesen már a végét járja, más meg 90 évesen is fitt és semmi baja. A cicád sajnos már idős volt, ha nem is matuzsálem. És ki tudja, volt e valami rejtett betegsége. De állatoknál is ugyanúgy létezik hirtelen halál, mint embereknél. Kb ugyanazok a kórok ugyanúgy csapnak le rájuk is.
febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!