Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicám?

Miért csinálja ezt a cicám?

Figyelt kérdés

Kiskora óta jön oda néha néha és nyalogatja a karom,tisztít és közben dagassza is,mint a kisebb cicák,akik még anya tejesek. A testvérénél úgyszintén ez van csak ő a kézen a mutató és a nagyújj között próbálja szívni.

9hetesen hoztam el én az enyémet meg a barátnőm is. Elég fura jelenség és most lesznek 1évesek.

Még mindig nem tudom hova tenni.


jan. 28. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert túl fiatalon lett elválasztva az anyjától. 2 mentett cicám van, mindketten piciként kerültek hozzám és megvan ez a jó szokásuk.
jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyik már 7 éves.
jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

A dagasztást a felnőtt macskák is csinálják, teljesen normális jelenség. Akkor csinálják, ha kényelmesen, biztonságban érzik magukat.

A szopó mozdulatok a túl korai elválasztás következményei. 9 hetesen NEM hozunk el cicát, csak 12 hetes korától. Több dologban is alulfejlett lesz emiatt szegény.

jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!