Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két dudor volt a macskán ami...

Két dudor volt a macskán ami ki pukkant , és ki folyt . Mi ez?

Figyelt kérdés

Hordjuk orvoshoz rendszeresen ne az legyen , hogy vidd orvoshoz !

Ki jött rajta egy nagy dudor, azt mondta az orvos a mája dagadt meg . Adjuk neki a gyógyszert majdnem egy hónapja, és a dudor egy éjszaka csak úgy el tűnt, ez volt a jobb oldalán, aztán ki jött a bal oldalán, ami kb két hét után mint az előző is egy éjszaka után el tűnt. A legelsonel , úgy voltunk h csak simán el tűnt halistennek, most a másodiknál vettem észre, hogy megint nagyon mosakodott , hogy a hasán ott egy lyuk ahol ki folyt minden , és látszik a másik dudor helye is , vagyis a lyuk . Tehát az is ki pukkant csak nem vettük észre. Az orvost mindig hívjuk mivan , és csak annyit mondtak szedje a gyógyszert. Na ennek még annyi háttere van , h azzal vittük legelőször h vereset pisilt , az orvos túl adagolta valamivel , amitől tönkre ment a macska csont sovány lett , mikor elég jó húsban volt , azóta orvost is váltottunk stb . És olvastam arról h macskaknal a hirtelen fogyás jár zsirmajjal meg ilyenek , de ez a másik dudor már nem a mája volt , és az hogy csak így ki pukkant , kerestem a neten és semmi nincs róla. Azért írok már ide hogy valaki tapasztalt már ilyet ? Holnap hívjuk az orvost , egyértelmű, de érdekel más tapasztalata is .



2023. nov. 17. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Kitisztult a szervezete kidobta a mérget , ez van . Ne hordd állandoan csak ha nagyon kell mert a szerek megmérgezik mint ahogy tették . A természetben koplalnak sok vizet isznak füveket rágnak stb ...
2023. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az új orvoshoz nem hordjuk sokat , csak hívni szoktuk , h mivan , mondtak is hogy ne gondoljuk h a sok injekció segít, amit pedig ki írták a macskának gyógyszert fuvekbol van , és utána olvastam, hogy rendbe tartja a szervezetét, meg segít a javulason stb . Tehát akkor a méreg gyűlt úgy benne össze mint egy dudor ami útana ki fakadt ?
2023. nov. 17. 16:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja állítólag azért ilyen "kényesebb " mert ivartalanítva volt
2023. nov. 17. 16:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Talyog szerintem, de en speciel nem vagyok orvos, csak illik ra a leiras.

El kene vinni egy normalishoz, mert ennyi hulyeseget reg lattam leirva.

2023. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pfuu ha tudnád mennyi minden történt az utóbbi 1 hónapban a macskával

Azt mondanád ilyen nincs a világon 😅

Ez csak egy kis töredéke amit le írtam

Már bánom h orvoshoz vittem , túl ment volna rajta és semmi baja nem lenne

E helyett tönkre tettek , majdnem bele pusztult az egészbe, és még csak 4 éves. Az első orvos fel is akarta vágni mert le állt a belmukodese , de az is az ő hibájából, és nem tudta mivan a macskával. Infuzion volt stb . Azt tudni kell , nincs gyerek , ő a gyermekünk imádjuk, bármit megteszunk érte csak legyen ezen túl .

2023. nov. 17. 17:07
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja

Akartuk vinni tőlünk 1 oranyira más orvoshoz, csak a dudor ki pukkant , csak akkor azt hittük le ment , úgyhogy végül nem vittük. Amúgy kozerzete , étvágya jó. Volt nemrég mikor 1 hétig nem wczett , a kaját , vizet muszáj volt bele tömni, mert másképp nem is elte volna túl

2023. nov. 17. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
A macskák hajlamosak a tályogra.
2023. nov. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg érdekel valakit , el vittük ma az orvoshoz, és azt mondta , mikor ivartalanítva lett , olyan cérnával varták össze ami nem szívódik fel magától, és most dobta ki a szervezete .
2023. nov. 18. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó...ki volt az az elmés orvos?
2023. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha állatkórházba vinnéd, ott speciális vizsgálatokat csinálnak spec. képzésű orvosok.
2023. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!