Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez? Ugye nem FIP?

Mi lehet ez? Ugye nem FIP?

Figyelt kérdés

Van egy kobormacska, aki par hazzal arrebb “lakik”, de gyakran etetjuk, megfogni viszont nem engedi magat. Tegnap este vettem eszre egy nagy duzzanatot a hasan, ami napkozben meg nem volt ott, csatolom a kepet: [link]

Meg sose lattam ilyet, amit olvastam, hogy okozhatja, sajnos FIP, de semmi mas tunete nincs a macskanak, ugyanugy kert enni es dorombolt, nem tunik gyengenek sem. Abban bizom, hogy talan ferges, elvileg az is okozhat puffadast, ezert belekevertem az etelebe egy fereghajto tablettat. Mit tudok tenni a cicaert, van esetleg valakinek tapasztalata ezzel?


2023. nov. 2. 07:27
 1/8 A kérdező kommentje:

Most lattam a cicat, kevesbe tunik puffadtnak, inkabb mintha kover lenne (?).

Hozzatartozik az igazsaghoz, hogy tegnap magahoz kepest nagyon sokat evett. Talan lehet valami koze a puffadasahoz?

2023. nov. 2. 07:41
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ezt most fotoztam

2023. nov. 2. 07:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Állatorvos mit mond?
2023. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos a kerdes, de ahogy irtam, sajnos nem tudjuk megfogni es elvinni. Viszont hazhoz ki fogunk hivni hozza orvost, amint elerheto lesz.
2023. nov. 2. 10:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy semmi komoly baj ne legyen! 🥰
2023. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma reggelre a cica hasa szinte teljesen rendbejott:) meg kicsit pufi, de mar csak jollakottan. Valoszinuleg tulette magat.
2023. nov. 3. 07:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ha pénzben van kapacitásod azért nézze meg egy orvos.


Lehetett a fereghajtas kellett neki, de lehetet FIP is! Az egyik cicámat az vitte el. Vízesedett amit párszor leszívtak róla. De úgy nézett ki mint a példa kepeden a cica.

2023. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, fejlemenyekkel erkezem. A cica tokeletesen jol van, megevett egy galambot es az okozta a puffadasat. Azota kihanyta, es hala Istennek teljesen lement a pocakja😊
2023. nov. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!