Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám szájpadlása foltos,...

A cicám szájpadlása foltos, ez normális?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy a brit cicám szájpadlásán van egy sötétebb nagyobb folt. A cica nem foltos, egyszínű sötétszürke. Kicsit megijedtem nehogy gond legyen. Más is tapasztalt már ilyet a cicájánál?

2023. szept. 26. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Semmi baja nincs, nyugi, csak több azon a részen a pigment. Vannak cicák akiknek pl. az orrukon vannak szeplők. Ha eddig nem volt ott a folt és nagyon félted elviheted állatorvoshoz. Önmagában ez a pigmentáció nem okoz gondot, max annyit hogy az elszíneződés miatt kevésbé felismerhetőek a sebek és a bőr megbetegedései.
2023. szept. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kutyáimnak foltos.

Ők Jack Russellek és fekete fehér, barna fehérek, illetve foltosak.

2023. szept. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk cirmos cicánk van, neki is van egy nagy fekete szabálytalan folt a szájpadlásán:D
2023. szept. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj akkor megnyugodtam.:) Hirtelen megijedtem nehogy baj legyen, főleg hogy a cicus maga nem foltos, azért meglepett:D Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ:)
2023. szept. 26. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha eszik rendesen, kedve jó, akkor biztos csak pigmentfolt.

De hogy megnyugodj mutasd meg orvosnak.

2023. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyermekemnek illetve Kormos macskának is volt egy fekete folt a szájpadlásán. Anyu azt mondta hogy olyan csak a rossz hamis kutyáknak van. Kormos agresszív macska is volt, azonfelűl hogy tudott hizelegni. A befogadott unokatestvérem macskaihoz ment fel a padlásra és bántotta őket. Ki tudta nyitni az ajtót úgy hogy raugritt a kilincset és a macskaknal volt. Érezze hogy én nem örülök hogy anyu befogadta az unokatestvérem és a macskáin bosszulta meg. Én szeretem az unokatestvérem macskait és Kormosnak tiltottam hogy odamenjen. De ez csak addig tartott míg ott voltam anyunál. Miutan hazamentem és beszéltem anyuval csak a baj volt Kormossal így ngint felment a macskakhoz.
2023. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!