Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel eteted a cicá(i)d?

Mivel eteted a cicá(i)d?

Figyelt kérdés

Márka érdekel, meg, hogy miből mennyit, mikor.

Cicád kora, súlya is érdekel.

Előre is köszönöm szépen.

(Most lett kiscicám, egyelőre állateledel boltban vettünk kimérve fél kg Eminent Kitten száraztápot, meg négy darab royal Canin Kitten alutasakos kaját, szóval információt gyűjtenék, merre tovább.)

Sima házi kiscica, 3 hónapos.


2023. szept. 17. 02:44
1 2
 11/17 anonim válasza:
63%

Csirkefarhattal es belsoseggel.



39F incel

2023. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
Amióta élek mindig is maradékokat kaptak és semmi bajuk nem volt.
2023. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Mert itt csak olyan válaszokat fogadnak el hogy valami hiperszuper csúcsminőségű kajával szabad őket etetni csak. Lepontoz mindenkit aztán meg leteszi a telefonját és odaadja a szendvicséből kiesett szalámiját a macskának 😂
2023. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Napi 100g nedves (200g-os catz finefood kengurus fele, valamilyen tonhalas kieg eledel (cosma nature, miamor naturelle greenwoods almo nature stb. amelyik éppen akciós), avagy forrázott pulyka/csirkemell ha én is azt eszem)

miután megette applaws kacsás/csirkés szárazat kap még (kb. 4 hónap a 2kg-os zacsi mire elfogy)

+smilla malátapaszta

+multifit tonhalas jutalomfalat


3,3kg, 4 éves ivartalanított, relativ nyugis benti lány cica.

2023. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Smilla márkát kap.

Viszonylag normális minőség, és olcsó is.

2023. szept. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Macska szárazeledel. Kutya húskonzerv, imádják, és olcsóbb, mint a macskakonzerv, de néha azt is kapnak.
2023. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja és plusz én szeretem a tonhalkonzervet. Ha megettem, imádják belőle kinyalni az olajat.
2023. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!