Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskam mostanaban kb 1hete...

Macskam mostanaban kb 1hete nagyon gyorsan veszi a levegot par oraig utana elmulik es ilyen fura hangot is ad ki ez normalis? Allatorvoshoz sajnos nem tudom vinni mert nagyon draga :

Figyelt kérdés

2023. júl. 15. 12:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
jav. doromboló
2023. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi lett a cicával?

Sajnos ez a tünet ezer féle betegség jele lehet, pl szívbetegség.

Muszáj lenne elvinned, hogy ne szenvedlyen amikor tünetei vannak. Lehet akár valami allergia, vagy tüdőbetegség, asztma… sok dolog. Ezt orvos tudná megmondani miután látta. És persze kezelni. Akar gyógyszerrel injekcióval.

En most voltam cicával orvosnál , tegnap és ma. Tegnap 0ft-ot kért, ma (kapott tobb injekciot, megvizsgalta stb. ) osszesen 6.000ft-ot kert el.

Nem olyan draga. Es ha felhivod, ugyis azt figja mondani hogy vidd el, majd kifizeted ha lesz penzed.

A legtobb allatorvos allatbarat. Segít.

Latszik hogy aggodsz erte, hiszen ide is irtal.

Sajnos ezt mashogy nem tudod megoldani. Senki sem tud segíteni így. Még az orvos sem tudna. Meg kell vizsgálni.

Tudom, hogy ez nyűg, penzbe kerul. De talalsz segítséget! És az életét mentheted meg vele.

2023. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Horgogyulladasa volt (remelem jol irtam) kapott injekciokat lement a gyulladas
2023. aug. 8. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!