Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Alomtálca csere?

Alomtálca csere?

Figyelt kérdés

2 éve van meg a mostani alomtálcám, de pár hónapja azt vettem észre hogy egyre jobban leragad az alom. Ugyanazt a csomósodó almot használom, ami eddig szépen becsomósodott de mostmár ott tartok hogy a műanyag lapát törne benne...

Lehet hogy azért van ez mert annyira szétkaparta már a cicus az alját? Tapasztalt már valaki ilyesmit? Egy sima tálca csere megoldaná a gondokat? Még arra gondoltam hogy műanyag helyett fémbe ruháznák bele, nektek mi vált be?


2023. máj. 8. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tapasztaltam ilyet. Az alomtálcát időközönként ki kell mosni. Kiveszed az almot belőle és kitisztítod. Gondolom sose csináltál ilyet, azért olyan húgyköves retkes.

Ha nincs gusztusod kimosni, akkor vegyél újat.

2023. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy nem teszel bele elég almot és az okozza a gondot.
2023. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem tapasztaltam ilyet, de kipróbálhatod a fémet, nemrég láttam egy videót, amiben dícsérte a srác, pont emiatt, hogy sokkal könnyebben ki tudja mosni.
2023. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki hogy az alommal lehetett a gond mert az újban is leragadt :'(
2023. jún. 5. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az aldis alom nem ragad le nálam a tálca aljára. A sparos biolux, lidlös igen
2023. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!