Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van külön kis kuckója a...

Van külön kis kuckója a cicádnak ahol leginkább szeret tartózkodni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van több külön "kuckója", de valami rejtett algoritmus határozza meg, hogy épp mi az aktuális kedvence. Átmenet nincs, egyszer átkapcsol, aztán onnantól csak az adott helyen alszik, míg megint el nem jön a váltás ideje.
2023. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, ahonnan elméletileg én se tudom kiszedni őket, oda vonulnak el az igazi szundira, a napközbeni alvást változatos helyeken végzik, főleg elhelyezkedés és másodsorban illat alapján választanak helyet úgy vettem észre.
2023. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ó, igen, Trufa kedvence a bidé.
2023. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Van

a területe egybeesik a ház alapterületével

2023. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk egyszerre ket macskank volt, es mindkettonek megvolt a maga kedvenc helye, ahonnan a masikat kinezte, illetve elzavarta. Altalaban fotelban es kanapen szerettek aludni, de az egyikuk, a vekonyabb szoru es igy fazosabb, szivesen melegedett a radiatoron. Oda a masik sohasem ult fel. Az utobbi a verandan szeretett felulni egy embermagassagu kartondobozra, es altalaban kedvelte a magaslati helyeket, fara maszni is sokkal inkabb szeretett, mint a testvere.
2023. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
A felügyelet nélkül hagyott, frissen összehajtogatott ruha a kedvence. Mindenki örömére.
2023. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha dolgoznék, akkor az irodaszékem, ha pihennék, akkor az ágy, de szigorúan az én oldalamon. És ki is kéri magának, simán odajön mancsolni vagy hangosan nyávogva rinyál, ha pl. galád módon elfoglalom a székét, mert gép előtt ülök.
2023. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:D

Már külön vettünk is neki egy ilyen alvórészt ahová be tud bújni, mert minenhová bemászik a kis aranyos :3

2023. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A garázsban van több szekrény. Az egyiknek az alsó polcán vannak a benzines kannák fűnyíróhoz, fűrészhez, stb, meg egy rakás rongy a szereléshez.

Hát persze hogy a rongyokra fészkeltek be. De annyira, hogy még az üresedő kannákat is lelökdösik. Szóval keresnem kellett a kannáknak másik helyet, és rongyot is szereztem másik adaggal. :D

2023. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyik a szekrény tetején van egy kialakított vastagabb fekhelyen ott alszik mindig. A másik többnyire a szőnyegen elterülve, de néha bekuckózik a kaparó feletti oduba is. Aztán volt már olyan is, hogy a sarokgarnitúra peremén lazult, csak azzal az a gond ha elalszik - van rá példa leborul onnét az ágyra.
2023. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!