Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nagyon horkol. Mit...

A macskám nagyon horkol. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves ivartalan kandúr macskám, aki velem alszik éjszaka. Mostanában nagyon horkol és nem tudok tőle aludni.


Valahogyan meg lehet szüntetni a horkolását?


2023. ápr. 6. 19:43
1 2
 1/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
13%
Szobatársamhoz ilyenkor hozzávágtam a párnámat. Ideiglenesen megoldotta a problémát, a következő alkalommal viszont mikor felébredtem a horkolására már a nyakam is fájt.
2023. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nezesd meg allatorvossal. Embernel a horkolas legzesi problemara, tulsulyra vagy nagyfoku kimerultsegre utal.
2023. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos ki kell cuccolnod a kanapéra. Akkor nem zavarod a cicát :)


Viccet félretéve. Ha mostanában kezdte és egyre erősödik a horkolás - esetleg van plusz tünet is -, akkor nézesd meg dokival. Lehet millió oka. Orrpolip, daganat, alvási apnoe, túlsúly, allergia.

De lehet, hogy semmi baja; sok macska horkol. Tedd másik szobába éjszakára, ha zavar.

2023. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom másik szobába tenni, mert jó Vele aludni... ezt leszámítva persze.


Am mostanában meghízott.

2023. ápr. 6. 20:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos, simán okozhatja akár orrpolip is.
2023. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Először mindenképp doki! Nem biztos, hogy csak az extra súly az oka, illetve azt is okozhatja valami más.


Addig is használj füldugót, ha mindenképp vele akarsz aludni

2023. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dokihoz kell vele menni.Majd ő megmondja miért horkol a macsek.Addig,ha nagyon zavar használj füldugót.
2023. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

8


Van egy olyan érzésem ahogy te ugyan az vagy aki pszichológust ajánlgatta annak a lánynak is aki hosszú nadrágot hord nyáron és annak is 18 évesen szűz. Rosszul éreztem magam már attól is ahogy manipulálni próbáltad.


Ugyan az az írás mód


Nagyon gusztustalan hogy belemagyarázod másokba hogy betegek. Ez nagyon káros. Az ilyet nem értem miért nem tiltják.

2023. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
9 En jelentettem ezt a hulyet xD Harmasban alszunk egy agyban a macskaval es parommal. Az enyem is horkol neha, amikor melyen alszik, olyankor fel szoktam kelteni ovatosan, megpiszkalom picit, abbahagyja es visszaalszik. Mivel nem olyan gyakori, csak neha fordul elo, nem vittem meg orvoshoz.
2023. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
61%
Én egy pár szilikon füldugót ajánlanék! A világ legnagyobb találmánya, sehova se megyek nélküle!
2023. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!