Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem fogja tudni kiszedni a...

Nem fogja tudni kiszedni a cicàm a varratokat? Nem tudom, ki merjem-e engedni őt.

Figyelt kérdés

Tegnap ki kellett húzni a cicàm 3 fogàt. Az egyik elöl van, a szemfog, azt hiszem. Bevarrtàk kap fájdalomcsillapítót, illetve hnap kell őt visszavinnem antibiotikumot szurira. Ő alapvetően kinti cica, ès nagyon rosszul viseli a bezártsàgot. Bent van neki alom, de abba nem hajlandó semmit sem csinálni..:/ Emiatt sajnos, nem tudom pontosan, hogy mikor lehetett utoljàra wc-n. Hétfő estig volt kiengedve, kedd kora d.u.volt a műtèt, a dokit kérdeztem, azt mondta, úgy tudja kakilt közben, de ő ugye nem annàl a "vègènèl" volt a cicának. Azt mondta aznap legyen szem előtt, ezért bent is van azóta a hàzban, ès mivel amikor hazaértünk, ràzta a fejèt, mintha irritálta volna őt a varrat, beleakart volna nyúlni a szàjàba. Féltem, hogy esetleg kiszakíthatja a varratokat, ezért gallért adtam rà. Felhívtam a rendelőt is, de erre így kifejezetten nem mondtak semmit, vagyis, hogy majd úgyis ki fog potyogni a varrat..Szegénykém màr nagyon ki akarna menni, bàr holnap kell visszavinnem az antibiotikumra, ès kicsit ezèrt ès fèlek kiengedni, nehogy ne tudjam őt utàna megfogni, mert kint ilyenkor egy ideig, nehezen szokott megàllni, ha be volt csukva. Gallérban ugye nem engedhetem ki, nem tudom, hívjam-e föl őket, megint.

Köszönöm, előre is!


2023. ápr. 5. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem hülyeség lenne kiendgedni, lehet vissza se jönne
2023. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, ettől nem fèlek, itt van a kertben egyèbkènt is, egèsz nap. Főleg nekem nem áll meg sokszor, mert èrzi rajtam a fiú cicàk illatát, ezèrt feljönni sem szeret hozzám, az emeletre, ott van a többi cica.
2023. ápr. 5. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Ne engedd ki, az orvos is megmondta, hogy figyelj ra. Lehet, hogy be fog valahova pisilni/kakilni, nem feltetlenul az alomba, majd azert nezz korul a hazban.

Nyilvan stresszes, ilyenkor azert meg belefer, ha visszatartja.

Holnap ugyis mentek orvoshoz, ha addig sehova semmit nem produkal, akkor majd szolsz neki megint.


Hat figyelj, nem tudom, lehet ki tudja muteni maganak a varratokat valahogy, de ha galler van rajta, akkor gondolom nem fer hozza.

Azt nem mondta az orvos, hogy hany nap, mire kiesnek?

De most igazabol holnap ezt is megkerdezheted.

2023. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ne engedd most ki!
2023. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, akkor azt mondjátok? Igen, èn sem akarom amúgy, csak olyan szép az idő, meg sajnàlom őt, ha tartogatja, nehogy hnap pisiljen be, amíg megyünk a dokihoz. De marad akkor bent, szerintem.
2023. ápr. 5. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Akkor fogod igazan sajnalni, ha kiengeded es belezabal valamibe es osszeszed egy brutalis fertozest. Nem tom, szerintem ez szarul hangzik, de persze, kinek mi.


Kit erdekel a szep ido? Beteg allatot nem engedunk ki. Ha meg bepisil, feltakaritod. Ha bepisil a hordozoba, feltakaritod. Ha bepisil az allatorvosnal, na, mi fog tortenni? Feltakaritod!

:D

De most konolyan, ez problema? Nehogymar. Az orvosnal naponta hugyozzak/szarjak ossze magukat az allatok, nyugi, latott mar ilyet.

2023. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, persze..
2023. ápr. 5. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!